Res. skikarusell 10/3-13,Kyrkjebygdheia

Her er resultata frå skirennet (Telenorkarusellen) sundag 10. mars 2013. Eit flott arrangement i fint ver og med mykje folk. Samanlagtresultata i karusellen kjem seinar. Bilete frå låpet ser du på Facebook-sidene til Nissedal IL og Treungen IL. (biletet her: Magne Haugsjå gir alt i målpasseringa :) (Foto: Simonas Fotostudio)
Resultat frå avslutningsrenn på Kyrkjebygdheia 10.03

Under skulealder
Anna Haugsjå, Magnus Holskar, Mathea Holskar, Vilja Bakken, Bjarne Bakken, Linnea Sanden, Anne Solveig Nordbå, ånund Tveit, Magni Aarak Underdal, Gunhild Tveit, Andreas Tveit, Hans Magne Hagen, Ian Stokstad Nielsen, Tone Haugsjå, Mona Tveit, Ranveig Tveit, Elise Haugsjå, Anton Haugsjå, Mina Solberg, Maren V Solberg, Vilde W. Pettersbakken, Isak V. Tveit, Leon V. Tveit, Hanna Vågen, Vilja Askeland, Noah Solli, Marianne Evja, Vilde Evja, Millian Leander Eilefstjånn, Daniel S Haugståyl, Harald Enger, Torstein Fjalestad Gjerde, Maren Svalestog Hauge, Henriette Falkenberg Pedersen

1.klasse
Julianne Homme (17.21), Olav Aarak Underdal (14.13), åystein P. Olsen (14.20)

2.klasse
Kristian Tveit (9.33), Amalie Holskar (15.08), Lars Brynjulv Nordbå (13.30), Elias Vee Tveit (11.57), Mathias Haugsjå (14.30), Hannah Grimstveit (12.58), Siv Tveiten (15.23), Madelen Holte Skåli (13.41), Natalia Jablonska (16.57), Hanna Sofie Falkenberg Pedersen (11.37), Aslak Frisk (12.43)

3.klasse
Johannes Fjalestad Grundt (9.58), Knut Haugsjå (10.05), Ellen Svalestog Hauge (14.34)

4.klasse
Vibeke Homme (12.18), Sander Grimstveit (10.24), Sondre T. Nes (10.25), Tobias Madsen (13.11), Sverre Enger (09.37), ånund Vaa (12.36)
5.klasse

Vakim Evja (14.22)

6.klasse
Andre Enger (13.17)

7.klasse
Mari Grundt (07.51), Marius Grimstveit (09.58)

8.klasse (7 km)
Anna Findtland (30.59), Kjell Grimstveit (31.36), Robin L Nordli

10.klasse
Torjus Fossli (23.42), Johans Grimstvedt (24.14), Helene Grimstvedt (33.14)

Menn
Vegard Sundsli (23.19), Hans Inge Hagen (23.45), Bård Sundsli (24.10), Helge Reinholt (25.35), Kåre Grimstveit (28.57), Håvard Tveit (29.25), Tellev Tveit (30.10), Jon Helmer Skåli (30.11), Magne Haugsjå (32.05), Stein Skåli (32.13), Pål Arne Haugsjå (34.15), Morten Solberg (47.13), Andre Jablonski (01.09.20, gikk 10 km)

Damer
Ingebjårg Holskar (42.13)

Kva skjer?

Rune Johansen