G10-laget 2011 - sesongoversikt

Her er terminliste og kampresultat for G10-laget i fotball til Treungen, sesongen 2011. (NB: Køyreliste nederst i saka)

Dette er spelarstallen: Gard Jonassen, Trym Tveiten, Pål Andre Mevik, Olav Onstad Nilsen, Tallak Juva, Christoffer Svensson Nes, Pernille Christensen, Marius Grimstveit, Håvard Sundsli, Håvard Råmundsen. Ikkje med på biletet: Eline Juva.

Klikk HER for heile terminlista, klikk på "LES MEIR" for Treungen sine kampar og resultat.

Terminliste G10 Treungen IL 2011
NB: Alle kampar starter kl 18.30

Måndag 16. mai: Treungen – Seljord 12-1.
Mål Treungen: Christoffer Svensson Nes 5, Håvard Sundsli 4, Trym Tveiten 1, Gard Jonassen 1, Marius Grimstveit 1.


Tysdag 24. mai: Kviteseid 2 – Treungen 4-5
Mål Treungen: Christoffer Svensson Nes 2, Gard Jonassen 2, Olav Onstad Nilsen 1 mål

Tysdag 31.mai: Treungen – Åmdal/ Tokke 8-7
Mål Treungen: Christopher Svensson Nes 4, Gard Jonassen og Håvard Sundsli to kvar.


Måndag 6. juni: Seljord – Treungen 5-11
Mål Treungen: Gard Jonassen 4, Christopher Svensson Nes 3, Tallak Juva 2 og Håvard Sundsli 2.


Tysdag 14. juni: Treungen – Kviteseid 11-4
Mål Treungen: Christopher Svensson Nes 4, Håvard Råmundsen 2, Gard JOnassen 2, Olav Onstad Nilsen 1, Marius Grimstveit 1, Pål Andre Mevik 1.


Tysdag 21. juni: Åmdal/Tokke – Treungen 7-1
Mål Treungen: Marius Grimstveit

Tysdag 16. august: Treungen - Seljord 21-1
Mål Treungen: Christoffer Svensson Nes 7, Marius Grimstvedt 5, Gard Jonassen 3, Håvard Romundsen 3, Eline Trontveit Juva 1, Trym Tveiten 1, Olav Å. Nilsen 1.


Tysdag 23. august: Kviteseid – Treungen 1-7
Mål Treungen: Christopher Svensson Nes 6, Trym Tveiten 1



Tysdag 30. august: Treungen – Åmdal/Tokke 8-5
Mål Treungen: Christopher 7, Gard 1



Tysdag 6. september: Seljord 3 – Treungen Eventyrøy
Tysdag 13. september: Treungen – Kviteseid
Måndag 19. september: Åmdal/ Tokke 2 – Treungen Dalen stadion

KØYRELISTE G10

Våren 2011

Tirsdag 24.5 kl 17.30 fra kommunehuset kampstart kl 18.30 Kviteseid

Marius Grimstveit, Cristoffer Nes og Gard Jonassen


Tirsdag 6.6 kl 17.00 fra kommunehuset kampstart kl 18.30 Seljord

Tallak Juva, Pernille Vamnes Christensen og Even Tveit


Tirsdag 21.6 kl 17.00 fra kommunehuset kampstart kl 18.30 Dalen

Håvard Moland Råmundsen, Pål-Andrè Mevik, Håvard Sundsli.

Tirsdag 23.8 kl 17.30 fra kommunehuset kampstart kl 18.30 Kviteseid

Trym Tveiten, Pernille Vamnes Christensen og Håvard Moland Råmundsen


Tirsdag 6.9 kl 17.00 fra kommunehuset kampstart kl 18.30 Seljord

Cristoffer Nes, Marius Grimstveit og Even Tveit


Tirsdag 19.9 kl 17.00 fra kommunehuset kampstart kl 18.30 Dalen

Pål-Andrè Mevik, Tallak Juva og Gard Jonassen

Kva skjer?

Vardens reportasje etter løpet