Kontakt, tilbod

Sjå Treungen IL-filmen HER

E-post/ melding til Treungen IL: melding@inissedal.no, eller innboks på Treungen IL sin Facebookside. Telefon styreleiar Elin Fjalestad: 93877906 .

Vi set STOR pris på alle aktivitetar og alt av dugnadsarbeid - det fører til idrettsglede og folkehelse i bygda vår!

Treungen Idrettslag har om lag 25 ulike aktivitetsgrupper med smått og stort. Lenger ned ser du kontaktinfo til styret og alle gruppeleiarane. Er det noko du lurar på, så ikkje nøl med å ta kontakt. Vi er glade for nye medlemmar, uansett form og erfaring! Treningstider: KLIKK HER

Treningstilboda til Treungen IL er open for alle som er medlem av eit idrettslag i Nissedal kommune. Alle er velkomne til å prøve og sjå om treninga passar - ein gratis prøvetime - når som helst i sesongen. Gratis treningsavgift (der det er aktuelt) for skuleungdom (tom 10.klasse).
Garderobe og dusj er tilgjengeleg for alle treningar, spør gruppeleiar om å låse opp.

Ring gjerne gruppeleiar dersom spørsmål. Nokre aktivitetar (dei med instruktør) har treningsavgift. Les meir om dette i saka om pris og medlemskap.

Styret pr febr 2017:
Elin Fjalestad, leiar tlf 9387 7906, e-fjales@online.no
Unni Løken, nestleiar og kasserar, tlf 9076 3665, uloeke@online.no
Hølje Haugsjå, tlf 9017 1814, holje@haugsjaa.no
Unni Britt Hansen, tlf 9321 5377, unnibritt@gmail.com
Frank Bakken, tlf 9184 1241, Frba75@gmail.com
Ann Kristin Kåsi, tlf 9925 8166, akk@drangedalsparebank.no
Knut Oddvar Nes, tlf 4110 0383, knutoddvar.nes@online.no
Marie Kornmo Enger, tlf 9062 1801, marie.kornmo.enger@politiet.no
Helge Reinholt, tlf 9717 7014, helge@reinholt.no
Vara: Arne Roar Rygh og Olav G. Tveit.

Klubbadmin, medlemsregister: Jørgen Grundt, tlf 9849 8325, grujor@icloud.com

Gruppeleiarar:

Fotball, aldersbestemt: Ann Kristin Kåsi, tlf 9925 8166, akk@drangedalsparebank.no

Fotball old boys: Bjørnar Løvrak, tlf 9486 7296, bjornar.lovrak@gmail.com

Skigruppa: Elin Fjalestad, tlf 9387 7906, e-fjales@online.no

Volleyball damer: Unni Løken, tlf 9076 3665, uloeke@online.no

Volleyball herrer: Anders Berg, tlf 4004 1563, andersberg73@hotmail.com

Sykkel: Jørgen Solberg, tlf 9948 3077, jorgen@treungen.no

Sandvolleyball: Ingen nye faste, men prøv Geir Enger, tlf 9283 5364, gcenger@hotmail.com

Spinning: Tone Reinholt, tlf 4525 3138, tone@reinholt.no

Zumba: Unni Løken, tlf 9076 3665, uloeke@online.no

Turgruppa: Unni Britt Hansen, tlf 9321 5377, unnibritt@gmail.com

Sirkeltrening: Marit Madsen, tlf. 4082 8099, lars.madsen@nenett.no

Trimboksing: Dick de Ruiter, tlf 9016 5149, treungen@hotmail.com

Innebandy, vaksne: Olav Espelid, tlf 9063 8523, Olav@smartehytter.no

Skuggenatten Opp: Olav Nilsen, tlf 4155 8738, kontakt@skuggenattenopp.no

Telemarks Tøffaste: Helge Reinholt, tlf 9717 7014, helge@reinholt.no

Skuggenatten 12-timars: Helge Reinholt, tlf 9717 7014, helge@reinholt.no

Nissedalsmarken: Styret og gruppene - fast mal.

Idrettsanlegget er eigd og driven av kommunen (klubbhuset er Treungen IL sitt).

Utlån og treningstider i Fleirbrukshuset:
Nissedal kommune v/ Anne Espelid, tlf 9203 5373, anne.espelid@nissedal.kommune.no


Kva skjer?

Herrepallen ultra.