Vis strre kart

Stttesponsorar:


Resultat Skuggenatten Opp 2012

Tida 22.18 frå idrettsbanen i Treungen og opp til Skuggenatten Opp er heilt utruleg på 4,3 km med 456 høgdemeter, og er kanhende ein rekord som vil stå til evig tid. Tomas Bereket feide all tvil til side. Det gjorde også May Britt Buer, som knuste Brita Mustad sin rekord. Ho sprang på 27.33. Her kjem alle resultata - klassevis nederst.
Eit svÊrt vellukka Skuggenatten Opp-arrangement med 250 personar i turklassa og 130 i konkurranseklassa gjekk av stabelen laurdag 2. juni. Mange utruleg gode tider både frå nasjonale og lokale løparar viste at folk har trena godt til årets motbakkeløp i Treungen.

Resultatliste Kvinner

Plass Navn Klubb Tid

1 Buer,May Britt Gular 27:33 +00:00
2 Weng,Merete IL i BUL 27:34 +00:01
3 Weng,May Bente IL i BUL 28:52 +01:19
4 Sjursen,Therese BFG Fana 29:51 +02:18
5 Sangesland,Ingvild ÿvrebø il 30:00 +02:27
6 Sem,Rebekka T. GJERPEN FRIIDRETT 32:06 +04:33
7 Fredriksen,Ingerid STOKKE IL 32:32 +04:59
8 Kyte,Karoline Holsen Førde IL 32:41 +05:08
9 Utistog Kleiv,Ingjerd VINJE IL 32:49 +05:16
10 Tangen,Lene LANGESUND TRI 33:56 +06:23
11 Grytnes,Mette Hortenspikene 35:03 +07:30
12 Amundsen,Amalie NÊss NOTEAM 35:38 +08:05
13 Sandvik,Eira H. HÿYDALSMO IL 37:05 +09:32
14 Holme,Nikoline Skoppum IL 37:20 +09:47
15 Tveitdal Nilsen,Heidi Hortenspikene 37:54 +10:21
16 Torkildsen,Toini Voss IL 37:57 +10:24
17 Fardal,Aina Elisabeth Hortenspikene 37:59 +10:26
18 Findal Skar,Synne Sannidal skiskyting 38:17 +10:44
19 Gundersen,Sissel TREUNGEN IL 38:23 +10:50
20 Sangesland,Eirin ÿvrebø il 38:58 +11:25
21 Baas,Vilde DÿLEMO IL 40:33 +13:00
22 Talmo,Katrine Gulset IF 41:20 +13:47
23 Ekrheim,Anne Hortenspikene 41:24 +13:51
24 Tellefsen Haugland,Gunhild Kroken IL 41:46 +14:13
25 Grundt Fjalestad,Mari TREUNGEN IL 44:41 +17:08
26 Nes,Heidi Svensson TREUNGEN IL 45:36 +18:03
27 Lia,Liv TREUNGEN IL 53:20 +25:47


Resultatliste Menn

Plass Navn Klubb Tid

1 Bereket,Tomas LARVIK TURN 22:18 +00:00
2 Thorsen Ludvigsen,Thorbjørn BFG Fana 24:03 +01:45
3 Tengsareid,Torstein IL Skjalg 24:21 +02:03
4 Sjenheim,Lars Erik Voss IL 24:39 +02:21
5 Berland,Asbjørn Samnanger IL 24:41 +02:23
6 Hovind-Angermund,Stian Varegg Team Melkesyre 24:53 +02:35
7 Kvåle,Gaute Røldal il 25:14 +02:56
8 Hylleseth,ÿyvind Herkules Friidrett 25:28 +03:10
9 Bergstå,Stian Svarstad IL 25:51 +03:33
10 Tjønneland,Jann Olav VIKSDALEN IL 25:59 +03:41
11 Hisdal,Robert BFG Fana 26:11 +03:53
12 Kvaale,Eivind Romberg HÿYDALSMO IL 26:24 +04:06
13 Bergstå,Robert Svarstad IL 26:50 +04:32
14 Flystveit,Vegard Oddersjaa SSK 26:54 +04:36
15 Olsen Gudbrandsen,Haakon Gulset IF/ Team Grenland ski 27:23 +05:05
16 Mustad,Per-Gunnar Langesund tri/Norcem 27:49 +05:31
17 ÿverland,Petter Rinde Sannidal IL / Team Hadeland 27:53 +05:35
18 Myhre,Vegard VEG?RSHEI IL 28:09 +05:51
19 Dønnestad,Henrik Grenland ski 28:24 +06:06
20 ÿen,Knut Erling Heming Orientering 28:39 +06:21
21 Ulevåg,Kåre Tvedestrand 28:43 +06:25
22 Bratås,Bent Arve Fjågesund IL 28:59 +06:41
23 Reppe,Karl Martin Express 29:05 +06:47
24 Midtbø,Gjermund SKARPHEDIN IL 29:08 +06:50
25 Skar,Sigmund Naprapatlandslaget, Fyresdal 29:41 +07:23
26 Stakset,Martin Malm IL 29:57 +07:39
27 Hagen,Jon IL Tørn 30:02 +07:44
28 Gebrihiwet,Awet SKARPHEDIN IL 30:10 +07:52
29 Kvåle,Lars Røldal IL 30:18 +08:00
30 Yndesdal Ofte,Stian HÿYDALSMO IL 30:21 +08:03
31 Hagen,Hans Inge TREUNGEN IL 30:30 +08:12
32 Kristoffersen,Even Grenland ski 30:46 +08:28
33 Tarraldsen,Torstein TREUNGEN IL 30:48 +08:30
34 Findal Skar,Hogne Sannidal skiskyting 31:03 +08:45
35 Solberg,Asgeir TREUNGEN IL 31:10 +08:52
36 Reime,Håkon Smarte Hytter 31:12 +08:54
37 Lunde,Morten IL Skade 31:21 +09:03
38 Hagane,?smund Nybø Gjerstad IL 31:33 +09:15
39 Johansen,Helge Hott ARENDAL TRIATHLON 31:39 +09:21
40 Melby,Vegar GJERPEN FRIIDRETT 31:48 +09:30
41 Hansen,Tommy Klepsvik Grenland ski 31:48 +09:30
42 Tolo,Anton LANGESUND TRI 31:53 +09:35
43 Dale,Kjetil SELJORD IL 31:55 +09:37
44 ÿdegaarden,Thomas Grenland ski 32:02 +09:44
45 Lekman,Kai langesund sykkel og triahlonkl 32:12 +09:54
46 Granstrøm,Erland Grenland ski 32:20 +10:02
47 Sundsli,Vegard TREUNGEN IL 32:22 +10:04
48 Lauvik,Kristian Gjelstad Morgedal IL 32:23 +10:05
49 Henriksen,Jonas TVEDESTRAND 32:30 +10:12
50 Willumsen,Halvor Frøhaug Stathelle Ski og Friidrett 32:32 +10:14
51 Berg,Anders Gautefald TREUNGEN IL 32:50 +10:32
52 Marx,Cristher Sletholt UrÊdd Håndball 32:52 +10:34
53 Winberg,Pål LANGESUND TRI 33:00 +10:42
54 Halaas,Eivind ARENDAL TRIATHLON 33:00 +10:42
55 Løken Nordli,Ole TREUNGEN IL 33:01 +10:43
56 Olsen,Tor ARENDAL TRIATHLON 33:13 +10:55
57 Homme,Tor Gunnar TREUNGEN IL 33:16 +10:58
58 Lund,Per ÿistein Langesund Tri / Telemark polit 33:27 +11:09
59 Birkrem,Egil NOTEAM 33:29 +11:11
60 Grestad,Knut Morgedal IL 33:30 +11:12
61 Patel,Alvin IL i BUL 33:56 +11:38
62 Larsen,ÿivind Hjartdal IL 34:16 +11:58
63 Ruds,Olegs Privat 34:29 +12:11
64 Flåta,Torjus Gjerstad IL 34:52 +12:34
65 Hagen,Rune IL Tørn 35:00 +12:42
66 Fjalestad,Tor Egil GUNNERSIDE HV03 35:08 +12:50
67 Baas,Sindre DÿLEMO IL 35:17 +12:59
68 Amundsen,Svein Eidanger IL 35:23 +13:05
69 Sundsli,Bård TREUNGEN IL 35:26 +13:08
70 Morstad,Haakon TEAM EHC 35:42 +13:24
71 Svensson Nes,Richard TREUNGEN IL 35:43 +13:25
72 Berggren,Michael Smarte Hytter 35:43 +13:25
73 Olsen,Asbjørn Bamble Ski 36:08 +13:50
74 Aanderaa,Mikkel, Radiolink Telemark 36:31 +14:13
75 Stormoen,Christopher Kick et komplett treningssente 36:52 +14:34
76 Olsen,Knut Eirik Siljan IL/Grenland ski 36:58 +14:40
77 Baas,Eivind DÿLEMO IL 37:00 +14:42
78 Reime,Bjarne Smarte Hytter 37:21 +15:03
79 Reinholt,Helge TREUNGEN IL 37:26 +15:08
80 Solberg,Stian TEAM EHC 37:34 +15:16
81 Momrak,Toralf Fyresdal 38:09 +15:51
82 Granstrøm,Andreas Grenland ski 38:21 +16:03
83 Granstrøm,Roar Siemens 38:26 +16:08
84 Hillestad,Gunnar Hillestadheia 38:28 +16:10
85 Meyer,Jan Robert TREUNGEN IL 39:57 +17:39
86 Tveit,Nils TREUNGEN IL 40:04 +17:46
87 Talmo,Ståle NOTEAM 41:20 +19:02
88 Grimstvedt,Kjell TREUNGEN IL 42:11 +19:53
89 Jacobsen,Christoffer Kick et komplett treningssente 42:50 +20:32
90 Grimstveit,Kåre TREUNGEN IL 42:55 +20:37
91 Winther Larsen,Carl Erik TREUNGEN IL 44:39 +22:21
92 Grunt,Jørgen TREUNGEN IL 44:42 +22:24
93 Hallaråker,Magnus Bamble kommune bil 45:17 +22:59

Klassevis:

Resultatliste Jenter 12-13 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Holme,Nikoline Skoppum IL 37:20 + 00:00
2 Baas,Vilde DÿLEMO IL 40:33 + 03:13
3 Talmo,Katrine Gulset IF 41:20 + 04:00
4 Tellefsen Haugland,Gunhild Kroken IL 41:46 + 04:26
5 Grundt Fjalestad,Mari TREUNGEN IL 44:41 + 07:21




Resultatliste Jenter 14-15 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Findal Skar,Synne Sannidal skiskyting 38:17 + 00:00




Resultatliste Jenter 16-17 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Sem,Rebekka T. GJERPEN FRIIDRETT 32:06 + 00:00
2 Fredriksen,Ingerid STOKKE IL 32:32 + 00:26
3 Amundsen,Amalie NÊss NOTEAM 35:38 + 03:32
4 Sandvik,Eira H. HÿYDALSMO IL 37:05 + 04:59
5 Sangesland,Eirin ÿvrebø il 38:58 + 06:52




Resultatliste Jenter 18-19 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Sangesland,Ingvild ÿvrebø il 30:00 + 00:00
2 Kyte,Karoline Holsen Førde IL 32:41 + 02:41




Resultatliste Kvinner 23-34 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Weng,Merete IL i BUL 27:34 + 00:00
2 Torkildsen,Toini Voss IL 37:57 + 10:23
3 Gundersen,Sissel TREUNGEN IL 38:23 + 10:49




Resultatliste Kvinner 35-39 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Buer,May Britt Gular 27:33 + 00:00
2 Sjursen,Therese BFG Fana 29:51 + 02:18
3 Tangen,Lene LANGESUND TRI 33:56 + 06:23
4 Grytnes,Mette Hortenspikene 35:03 + 07:30
5 Fardal,Aina Elisabeth Hortenspikene 37:59 + 10:26
6 Ekrheim,Anne Hortenspikene 41:24 + 13:51




Resultatliste Kvinner 40-44 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Utistog Kleiv,Ingjerd VINJE IL 32:49 + 00:00
2 Tveitdal Nilsen,Heidi Hortenspikene 37:54 + 05:05
3 Nes,Heidi Svensson TREUNGEN IL 45:36 + 12:47




Resultatliste Kvinner 45-49 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Weng,May Bente IL i BUL 28:52 + 00:00




Resultatliste Kvinner 60-64 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Lia,Liv TREUNGEN IL 53:20 + 00:00




Resultatliste Gutter 12-13 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Granstrøm,Erland Grenland ski 32:20 + 00:00
2 Løken Nordli,Ole TREUNGEN IL 33:01 + 00:41
3 Baas,Sindre DÿLEMO IL 35:17 + 02:57




Resultatliste Gutter 14-15 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Hansen,Tommy Klepsvik Grenland ski 31:48 + 00:00
2 ÿdegaarden,Thomas Grenland ski 32:02 + 00:14
3 Lauvik,Kristian Gjelstad Morgedal IL 32:23 + 00:35
4 Willumsen,Halvor Frøhaug Stathelle Ski og Friidrett 32:32 + 00:44
5 Marx,Cristher Sletholt UrÊdd Håndball 32:52 + 01:04
6 Flåta,Torjus Gjerstad IL 34:52 + 03:04
7 Olsen,Knut Eirik Siljan IL/Grenland ski 36:58 + 05:10
8 Granstrøm,Andreas Grenland ski 38:21 + 06:33
9 Grimstvedt,Kjell TREUNGEN IL 42:11 + 10:23




Resultatliste Gutter 16-17 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Kvåle,Gaute Røldal il 25:14 + 00:00
2 Flystveit,Vegard Oddersjaa SSK 26:54 + 01:40
3 Olsen Gudbrandsen,Haakon Gulset IF/ Team Grenland ski 27:23 + 02:09
4 Myhre,Vegard VEG?RSHEI IL 28:09 + 02:55
5 Dønnestad,Henrik Grenland ski 28:24 + 03:10
6 Yndesdal Ofte,Stian HÿYDALSMO IL 30:21 + 05:07
7 Kristoffersen,Even Grenland ski 30:46 + 05:32
8 Findal Skar,Hogne Sannidal skiskyting 31:03 + 05:49
9 Hagane,?smund Nybø Gjerstad IL 31:33 + 06:19
10 Svensson Nes,Richard TREUNGEN IL 35:43 + 10:29




Resultatliste Gutter 18-19 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Kvaale,Eivind Romberg HÿYDALSMO IL 26:24 + 00:00
2 Gebrihiwet,Awet SKARPHEDIN IL 30:10 + 03:46
3 Sundsli,Vegard TREUNGEN IL 32:22 + 05:58
4 Sundsli,Bård TREUNGEN IL 35:26 + 09:02




Resultatliste Menn 20-22 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Berland,Asbjørn Samnanger IL 24:41 + 00:00
2 Bergstå,Robert Svarstad IL 26:50 + 02:09
3 ÿverland,Petter Rinde Sannidal IL / Team Hadeland 27:53 + 03:12
4 Reppe,Karl Martin Express 29:05 + 04:24
5 Midtbø,Gjermund SKARPHEDIN IL 29:08 + 04:27
6 Stakset,Martin Malm IL 29:57 + 05:16
7 Henriksen,Jonas TVEDESTRAND 32:30 + 07:49
8 Jacobsen,Christoffer Kick et komplett treningssente 42:50 + 18:09




Resultatliste Menn 23-34 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Bereket,Tomas LARVIK TURN 22:18 + 00:00
2 Thorsen Ludvigsen,Thorbjørn BFG Fana 24:03 + 01:45
3 Tengsareid,Torstein IL Skjalg 24:21 + 02:03
4 Sjenheim,Lars Erik Voss IL 24:39 + 02:21
5 Hovind-Angermund,Stian Varegg Team Melkesyre 24:53 + 02:35
6 Bergstå,Stian Svarstad IL 25:51 + 03:33
7 Hisdal,Robert BFG Fana 26:11 + 03:53
8 Hagen,Hans Inge TREUNGEN IL 30:30 + 08:12
9 Solberg,Asgeir TREUNGEN IL 31:10 + 08:52
10 Reime,Håkon Smarte Hytter 31:12 + 08:54
11 Homme,Tor Gunnar TREUNGEN IL 33:16 + 10:58
12 Fjalestad,Tor Egil GUNNERSIDE HV03 35:08 + 12:50
13 Morstad,Haakon TEAM EHC 35:42 + 13:24
14 Berggren,Michael Smarte Hytter 35:43 + 13:25
15 Stormoen,Christopher Kick et komplett treningssente 36:52 + 14:34
16 Tveit,Nils TREUNGEN IL 40:04 + 17:46




Resultatliste Menn 35-39 år Return

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Tjønneland,Jann Olav VIKSDALEN IL 25:59 + 00:00
2 Melby,Vegar GJERPEN FRIIDRETT 31:48 + 05:49
3 Berg,Anders Gautefald TREUNGEN IL 32:50 + 06:51
4 Lund,Per ÿistein Langesund Tri / Telemark polit 33:27 + 07:28
5 Grestad,Knut Morgedal IL 33:30 + 07:31
6 Solberg,Stian TEAM EHC 37:34 + 11:35
7 Meyer,Jan Robert TREUNGEN IL 39:57 + 13:58
8 Grunt,Jørgen TREUNGEN IL 44:42 + 18:43




Resultatliste Menn 40-44 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Mustad,Per-Gunnar Langesund tri/Norcem 27:49 + 00:00
2 Ulevåg,Kåre TVEDESTRAND 28:43 + 00:54
3 Lunde,Morten IL Skade 31:21 + 03:32
4 Johansen,Helge Hott ARENDAL TRIATHLON 31:39 + 03:50
5 Tolo,Anton LANGESUND TRI 31:53 + 04:04
6 Dale,Kjetil SELJORD IL 31:55 + 04:06
7 Lekman,Kai Langesund sykkel og triahlonklubb 32:12 + 04:23
8 Winberg,Pål LANGESUND TRI 33:00 + 05:11
9 Olsen,Tor ARENDAL TRIATHLON 33:13 + 05:24
10 Aanderaa,Mikkel Radiolink Telemark 36:31 + 08:42
11 Baas,Eivind DÿLEMO IL 37:00 + 09:11
12 Talmo,Ståle NOTEAM 41:20 + 13:31
13 Grimstveit,Kåre TREUNGEN IL 42:55 + 15:06
14 Hallaråker,Magnus bamble kommune bil 45:17 + 17:28




Resultatliste Menn 45-49 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Hylleseth,ÿyvind Herkules Friidrett 25:28 + 00:00
2 ÿen,Knut Erling Heming Orientering 28:39 + 03:11
3 Bratås,Bent Arve Fjågesund IL 28:59 + 03:31
4 Skar,Sigmund Naprapatlandslaget, Fyresdal 29:41 + 04:13
5 Kvåle,Lars Røldal il 30:18 + 04:50
6 Halaas,Eivind ARENDAL TRIATHLON 33:00 + 07:32
7 Patel,Alvin IL i BUL 33:56 + 08:28
8 Larsen,ÿivind Hjartdal IL 34:16 + 08:48
9 Ruds,Olegs Privat 34:29 + 09:01
10 Hagen,Rune IL Tørn 35:00 + 09:32
11 Reinholt,Helge TREUNGEN IL 37:26 + 11:58
12 Granstrøm,Roar Siemens 38:26 + 12:58




Resultatliste Menn 50-54 år
Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid
1 Tarraldsen,Torstein TREUNGEN IL 30:48 + 00:00
2 Birkrem,Egil NOTEAM 33:29 + 02:41
3 Hillestad,Gunnar Hillestadheia 38:28 + 07:40




Resultatliste Menn 55-59 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Hagen,Jon IL Tørn 30:02 + 00:00
2 Olsen,Asbjørn Bamble Ski 36:08 + 06:06




Resultatliste Menn 60-64 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Reime,Bjarne Smarte Hytter 37:21 + 00:00
2 Winther Larsen,Carl Erik TREUNGEN IL 44:39 + 07:18




Resultatliste Menn 65-69 år

Plass Navn Klubb††††††††††††††††† Tid

1 Amundsen,Svein Eidanger IL 35:23 + 00:00
2 Momrak,Toralf Privat 38:09 + 02:46


Sj film fr 2015!

HOVUDSPONSOR:

Samarbeidspartnar:


Sponsorar: