Vis st鴕re kart

St鴗tesponsorar:


Resultat Skuggenatten Opp 2011

Nye rekordar i Skuggenatten Opp 2011
Thomas Bereket fr氓 Larvik sette ein fantastisk rekord med 24.04 (stakk av med alle pengepremiane i herreklassa, vinnar, rekord og spurt), og Brita Cecilie Mustad (fjor氓rsvinnar) blei fyrste kvinne under 30 minutt. 110 l酶parar og 160 deltakarar i turklassa, flott ver og alt teknisk gjekk greit, s氓 arrangementet er absolutt vellukka! Utruleg spennande med s氓 mange ungdomar som l酶per p氓 s氓 gode tider. Nissedalsmeisterar blei 每ystein Leirvik og Tori Tveit. Dette er eit verdifullt bidrag til folkehelsa, for no er det end氓 fleire som skal trene til neste 氓r! Takk til alle som deltok, og stor takk til dugnadsgjengen i Treungen Idrettslag. F酶lg med p氓 denne sida for mange bilete og video etterkvart! Her kjem resultatlista for Skuggenatten Opp 2011:

Resultatliste Gutter 13-15 氓r

1 BLANDKJENN,DAG Kristiansand Idrettsforrening 27:02 + 00:00
2 FOSSLI,TORJUS NARVESEN NISSEDAL IL 33:03 + 06:01
3 NIELSEN,KIM ANDRE AARAK NISSEDAL IL 33:09 + 06:07
4 SLETHOLT MARX,CHRISTER SUNDJORDET IF 34:25 + 07:23
5 SKAR,HOGNE FINDAL SANNIDAL IL 34:56 + 07:54
6 NORDLI,ROBIN L每KEN TREUNGEN IL 35:36 + 08:34
7 NORDLI,OLE L每KEN TREUNGEN IL 36:12 + 09:10
8 HOLSKAR HANSEN,EIVIND NOTEAM 37:13 + 10:11
9 GRIMSTVEDT,JOHANS NISSEDAL IL 38:45 + 11:43
10 BAAS,SINDRE D每LEMO IL 39:13 + 12:11
11 HILLESTAD,ANDREAS NOTEAM 40:02 + 13:00
12 SVENSSON NES,RICHARD TREUNGEN IL 40:25 + 13:23
13 FJALESTAD,每YSTEIN FJONE IL 42:05 + 15:03
14 KJELL,GRIMSTVEDT NISSEDAL IL 48:13 + 21:11
15 HOMME,VR?L TREUNGEN IL 51:35 + 24:33
16 HOMME,TOR TREUNGEN IL 1:04:38 + 37:36

Resultatliste Jenter 13-15 氓r

1 SKAR,SYNNE FINDAL SANNIDAL IL 42:20 + 00:00
2 BAAS,VILDE D每LEMO IL 53:25 + 11:05
2 JUVA,ELINE TREUNGEN IL 53:25 + 10:05

Resultatliste Gutter 16-19 氓r

1 KVAALE,EIVIND ROMBERG H每YDALSMO IL 27:40 + 00:00
2 FJELD,OLE-PETTER OSEBERG SKILAG 27:46 + 00:06
3 LANDSVERK,HALVOR DAGSS每N IF 每RN / TEAM GRENLAND SKI 27:57 + 00:17
4 GUSTAVSEN,FREDRIK FLOSTA IL 28:27 + 00:47
5 MYHRE,VEGARD VEG?RSHEI IL 29:14 + 01:34
6 KROG,ANDERS H每YDALSMO IL 31:33 + 03:53
7 GLEMMING THORSEN,THEODOR VEG?RSHEI IL 31:55 + 04:15
8 ERIKSTEIN,KJELL EINAR HGS/VINJE IL 31:59 + 04:19
9 NYG?RDSETER,BJ每RNAR VEG?RSHEI IL 32:02 + 04:22
10 ERIKSTEIN,KNUT HALVOR VINJE IL 32:25 + 04:45
11 MYRBERG,THOMAS HOLTE RIS每R FORBALLKLUBB 37:22 + 09:42
12 SVENDSEN,JOAKIM WAGELID ARENDAL FOTBALL 39:26 + 11:46
13 SUNDSLI,VEGARD TREUNGEN IL 42:18 + 14:38
14 SUNDSLI,B?RD TREUNGEN IL 48:10 + 20:30

Resultatliste Jenter 16-19 氓r

1 FREDIKSEN,INGERID STOKKE IL 34:07 + 00:00
2 AAS,HEDDA LUNDEBERG SKARPHEDIN IL 36:05 + 01:58
3 VATNEDALEN,ANNE BYKLE IL 40:32 + 06:25

Resultatliste Kvinner 20-39 氓r

1 MUSTAD,BRITA CECILIE TEAM NAKAMURA TRIATHLON/NORCEM 29:45 + 00:00
2 HAUGEN,GUNHILD HALLE NOTEAM 31:09 + 01:24
3 ROSEF,KARIANNE BIRKENES IL 31:21 + 01:36
4 DALEN,TONE VEG?RSHEI IL 31:54 + 02:09
5 KLEIV,INGJERD UTISTOG VINJE IL 33:36 + 03:51
6 TVEIT,TORI TREUNGEN IL 38:54 + 09:09
7 INGEBRETSEN,CAMILLA TEAM SAUDA 41:58 + 12:13
8 VATNE,KARI NOTEAM 47:22 + 17:37

Resultatliste Menn 20-39 氓r

1 BEREKET,TOMAS LARVIK TURN 24:04 + 00:00
2 UTISTOG,SVEIN OLAV VINJE IL 26:43 + 02:39
3 LAHUS,HANS KRISTIAN SKADE IL 27:27 + 03:23
4 TJ每NNELAND,JANN OLAV VIKSDALEN IL 27:34 + 03:30
5 MANDT,FREDRIK SKAGERAK SPORTSKLUBB 28:07 + 04:03
6 MUSTAD,PER GUNNAR LANGESUND TRI 28:27 + 04:23
7 MARKSET,KJELL-CHRISTIAN KOLL IL / TEAM OSO-HOTWATER 30:15 + 06:11
7 REPPE,KARL MARTIN NOTEAM 30:15 + 06:11
9 KROG,MAGNUS H每YDALSMO IL 30:21 + 06:17
10 MIDTB每,GJERMUND SKARPHEDIN IL 31:36 + 07:32
11 LILLEV?JE,GUNNAR ARENDAL TRIATHLON 31:40 + 07:36
12 LEIRVIK,每YSTEIN TREUNGEN IL 32:18 + 08:14
13 HAUGEN,TORGEIR HERKULES IL 32:19 + 08:15
14 HELDAL,ANTON DRANGEDAL IL 32:29 + 08:25
15 每VSTERUD,TOMMY SKADE IL 32:53 + 08:49
16 LUNDE,MORTEN SKADE IL 33:08 + 09:04
17 JOHANSEN,HELGE HOTT ARENDAL TRIATHLON 33:26 + 09:22
18 HOMME,TOR GUNNAR TREUNGEN IL 33:28 + 09:24
19 REKVIK,H?VARD TREUNGEN IL 33:37 + 09:33
19 HAGEN,HANS INGE TREUNGEN IL 33:37 + 09:33
21 GRUNDT,J每RGEN TREUNGEN IL 33:49 + 09:45
22 ROSEF,TORE GUNNAR BIRKENES IL 34:56 + 10:52
23 FJALESTAD,TOR EGIL A-TEAM 35:17 + 11:13
24 JOHANSEN,RUNE TREUNGEN IL 36:45 + 12:41
25 FLEGSTAD,JIM NOTEAM 37:53 + 13:49
26 BALLE,JAN ERIK SPENST 38:05 + 14:01
27 SOLBERG,J每RGEN TREUNGEN IL 38:13 + 14:09
28 STOKSTAD,TOR GUNNAR NOTEAM 38:40 + 14:36
29 HOMME,JARL IF STURLA 39:55 + 15:51
30 PRINSEN,WALDO PRO SPORT SUPPORT TRENINGSSENT 40:12 + 16:08
31 TVEIT,NILS TREUNGEN IL 40:38 + 16:34
32 每VERLAND,TERJE SELJORD IL 40:47 + 16:43
33 MELBY,VEGAR GJERPEN FRIIDRETT 1:08:38 + 44:34

Resultatliste Menn 40-44 氓r

1 ULEV?G,K?RE TVEDESTRAND 29:10 + 00:00
2 SKOGBY,GEIR VEG?RSHEI IL 32:07 + 02:57
3 DALE,KJETIL SELJORD IL 32:13 + 03:03
4 OLSEN,TOR ARENDAL TRIATHLON 37:20 + 08:10
5 MICHELSEN,TERJE SANNIDAL IL 39:13 + 10:03
6 REINHOLT,HELGE TREUNGEN IL 40:00 + 10:50
7 NORDLI,OSKAR TREUNGEN IL 44:13 + 15:03
8 GRIMSTVEIT,ABRAHAM TREUNGEN IL 47:28 + 18:18

Resultatliste Menn 45-49 氓r

1 SKAR,SIGMUND SANNIDAL IL 30:48 + 00:00
2 TVEIT,TERJEI DRISTUG 34:43 + 03:55
3 LINDTVEIT,KNUT OLAF VEG?RSHEI IL 37:21 + 06:33

Resultatliste Menn 50-54 氓r

1 ISAKSEN,MAGNE FROLAND IL 30:23 + 00:00
2 BIRKREM,EGIL FLATDAL IL 34:18 + 03:55
3 MARKSET,KJELL KOLL IL / TEAM OSO-HOTWATER 34:33 + 04:10
4 HILLESTAD,GUNNAR NOTEAM 40:37 + 10:14

Resultatliste Menn 60-64 氓r

1 ERIKSEN,ARNE KRAGER每 IF / FRIDRETT 34:24 + 00:00
2 L每LAND,TRYGVE BIRKENES IL 37:48 + 03:24
3 LARSEN,CARL ERIK WINTHER TREUNGEN IL 46:21 + 11:57

Resultatliste Menn 70 +

1 THORJUSSEN,?GE OK SKEIDI 51:24 + 00:00


Sj film fr 2015!

HOVUDSPONSOR:

Samarbeidspartnar:


Sponsorar: