Vis stÝrre kart

StÝttesponsorar:


Heidi Weng og Tomas Bereket vant Skuggenatten Opp 2013

Heidi Weng sette ny låyperekord for damer med 27.19. Tomas Bereket er framleis Kongen av Skuggenatten. Ny rekord i antal konkurransedeltakarar - 170! Her er totalresultata frå 2013. Klassevis: Sjå lenger ned på sida.
1 Bereket,Tomas Sportsklubben Vidar 24:07
2 Tengsareid,Torstein Egersund IK Friidrett 24:15 +00:08
3 Bugge,Johan Eidsvåg IL 24:40 +00:33
4 Sundby,åyvind IK Tjalve 25:11 +01:04
5 Bergstå,Stian Svarstad IL 26:08 +02:01
6 Hisdal,Erling IK Tjalve 26:37 +02:30
7 Bergstå,Robert Svarstad IL 26:54 +02:47
8 Utistog,Svein Olav HSG 27:08 +03:01
9 kvåle,gaute råldal il 27:16 +03:09
10 Myklebust,Kjetil Norges musikkhågskole 27:40 +03:33
11 Båhmer,Jens Langesund tri 28:12 +04:05
12 Haaheim,Lars Olaf Varegg 28:20 +04:13
13 Mustad,Per-Gunnar Langesund tri Norcem 28:53 +04:46
Lid Byggland,Torgeir Håydalsmo ILHSG 28:53 +04:46
15 Olsen Gudbransen,Haakon Grenland Ski Gulset if 28:55 +04:48
16 Slettemeås,åystein Skarphedin HovdenSkigymnas 29:26 +05:19
17 Landsverk,Halvor Dagssån HSG IF årn 29:31 +05:24
18 Aarrestad,Magnus Sandnes IL 29:41 +05:34
19 Arnevik,Leiv-Terje Sågne IL 30:00 +05:53
20 Melby,Frode Gjerpen Friidrett 30:05 +05:58
21 Midtbå,Gjermund Il Skarphedin 30:14 +06:07
22 Tarraldsen,Torstein Treungen il 30:37 +06:30
23 Kallhovd,Ole Endrå Otra IL 30:50 +06:43
24 Findal Skar,Hogne Naprapatlandslaget Fyresdal 30:58 +06:51
Folkvord,Sindre HSGSandnes IL 30:58 +06:51
26 Dånnestad,Henrik Gulset Team Grenland ski 31:04 +06:57
27 åvrum,åystein Lenge Leve Bleka! 31:07 +07:00
28 ådegaarden,Thomas Stathelle ski 31:14 +07:07
29 Ulevåg,Kåre Tvedestrand TI 31:30 +07:23
30 Skar,Sigmund Naprapatlandslaget 31:37 +07:30
31 Haakenstad,Kjetil Team Hårtebakken 31:39 +07:32
32 Gebrehiwet,Awet Gjerpen Friidrett 31:41 +07:34
33 Larsen,Sverre NOTEAM 31:45 +07:38
34 Bjerva,Vetle IL Skade 31:56 +07:49
35 Leirvik,Andreas Treungen il 31:57 +07:50
36 Hagen,Hans Inge Treungen il 31:58 +07:51
37 Eikanger,Tom Eirik Statoil BIL 32:06 +07:59
38 Solberg,Asgeir Treungen il 32:07 +08:00
39 Lekman,Kai Langesund stk 32:15 +08:08
40 Sundsli,Vegard Treungen il 32:18 +08:11
41 Homdrom,Marcus Rykene 32:20 +08:13
42 ek hagen,eirik Il Driv HSG 32:34 +08:27
43 Pedersen,Jårn Langesund tri 32:38 +08:31
44 Sålen,Vetle imås IL 32:45 +08:38
45 Willumsen,Halvor Fråhaug Stathelle ski 32:51 +08:44
46 Sjåli,Mattis HSG 33:01 +08:54
47 svenningsen,Kevin FOCC. 33:09 +09:02
48 Ausland,ådne Oddersjaa SSK 33:13 +09:06
49 Olsen,Knut Eirik Stavnes Siljan IL 33:16 +09:09
50 Fossli,Torjus N. Nissedal IL 33:19 +09:12
Leirvik,åistein Treungen il 33:19 +09:12
52 Stokkeland,Tobias Oddersjaa SSK 33:23 +09:16
53 Hansen,Tommy Klepsvik Gulset Team Grenland ski 33:25 +09:18
54 Rysstad,Aron åkre Valle il 33:28 +09:21
55 Frikstad,Eirik Ellefsen oddersjaa 33:45 +09:38
56 Sundsli,Bård Treungen il 33:48 +09:41
57 Granstråm,Erland Grenland Ski Hei 33:53 +09:46
58 HOLM,BJåRNAR IL Tårn 33:57 +09:50
59 Myhre,Magne Vegårshei IL 34:10 +10:03
60 Trondsen,Svein Motbakken IL 34:21 +10:14
61 Vetrhus,Alf Vidar Oddersjå ssk 34:28 +10:21
62 Halvorsen,Tobias oddersjaa 34:29 +10:22
63 Holme,Torgeir Skoppum ski 34:53 +10:46
64 Nordby,Mads Bentstuen HSGHalmsås Omeng 34:56 +10:49
65 Hagan,åsmund Gjerstad IL 35:01 +10:54
66 Bjårnsen,Kristoffer Drangedal IL Ski 35:07 +11:00
67 Baas,Sindre Dålemo IL 35:21 +11:14
68 Felle,John Sverre Felle IL 35:25 +11:18
Lunde,Morten IL Skade 35:25 +11:18
70 Braathen,Ole Bjårn Vestre Lier 35:30 +11:23
71 Homdal,Kjetil Dålemo IL 35:32 +11:25
72 Jåssang,Stein NOTEAM 35:33 +11:26
73 Ekeland,Einar oddersjaa 35:34 +11:27
74 Nordby,Simen IL Harding 35:41 +11:34
75 Tveiten,Olav Vegårshei IL 35:56 +11:49
76 Grestad,Knut Morgedal Idrottslag 36:09 +12:02
77 Morstad,Haakon Team EHC 36:16 +12:09
78 Nilsen,Vebjårn Welding Grenland Ski Gulset if 36:17 +12:10
79 HAGEN,RUNE IL Tårn 36:42 +12:35
80 Grundt,Jårgen Treungen il 36:57 +12:50
81 Grimstvedt,Johans Nissedal IL 37:41 +13:34
82 Jonskås,Eirik Drangedal IL Ski 37:43 +13:36
83 Reinholt,Helge Treungen il 38:11 +14:04
84 Moren,Erik Fet IL 38:17 +14:10
85 Longum,Bo Andre Arendal Singeltrack 38:22 +14:15
86 Heier,Jårgen H. oddersjaa 38:25 +14:18
87 Nes,Richard Treungen il 38:34 +14:27
88 Prinsen,Waldo Pro Sport Support 38:48 +14:41
89 Fjeldstad,Lars Helge ABBUlefoss 38:53 +14:46
90 Måller,Clemens oddersjaa 39:13 +15:06
91 Sålen,Kristoffer imås IL 39:29 +15:22
92 Bergan,Sindre IL Tårn 39:38 +15:31
Peersen,Reidar NOTEAM 39:38 +15:31
94 Baas,Eivind Dålemo IL 39:46 +15:39
95 Elieson,Mathias Horn Oddersjaa SSK 39:53 +15:46
96 Sårensen,Preben GTF - Grimstad Treningsfestiva 39:56 +15:49
97 Hillestad,Martin Hillestadheia 40:08 +16:01
98 Ståle,Bjårnar Valle il 40:09 +16:02
99 Vidvei,Bjårn Hitec Products 40:41 +16:34
100 Lindtveit,Knut Olaf Vegårshei IL 40:42 +16:35
101 Rånning,Asgeir Langesund tri 40:55 +16:48
102 Jacobsen,Christoffer KICK 41:15 +17:08
103 Voie,Tolv NOTEAM 41:23 +17:16
104 Olsen,Tarjei Stavnes Siljan IL 41:39 +17:32
105 Knutsen,Magnus Rygene IL 41:45 +17:38
106 Christoffersen,Jan Roger Arendals Turnforening 41:48 +17:41
107 Granstråm,Andreas Grenland Ski Hei IL 42:06 +17:59
108 Granstråm,Roar Siemens 42:14 +18:07
109 Hillestad,Gunnar Hillestadheia 42:18 +18:11
110 Sandåker,Peder Gunnar DNB Markets 43:14 +19:07
111 Tveit,Nils Treungen il 43:33 +19:26
112 Tveit,Tor Jakob Riksrevisjonens bedriftsidrett 43:49 +19:42
113 Måbå,Ulrik Stathelle ski 44:35 +20:28
114 Moren,Bjårn NOTEAM 44:43 +20:36
115 Solberg,Stian Team EHC 45:35 +21:28
116 Madsen,Lars Treungen il 46:04 +21:57
117 Tveiten,Geir Treungen il 46:25 +22:18
118 Larsen,Carl Erik Winter Treungen il 46:38 +22:31
119 Grimstveit,Abraham Treungen il 47:39 +23:32
120 Thorsdalen,Morten oddersjaa 48:03 +23:56
121 Nygård,Jan Brevik IL 48:05 +23:58
122 Sågård,Egil Fet IL 49:59 +25:52
123 Haavind,Herman Hågseth Oddersjaa SSK 51:08 +27:01
124 Zweedijk,Mads Hitec Products 56:18 +32:11
Austebå,Eirik Hitec Products 56:18 +32:11
126 Andersen,Jan porsgrunn komm. 59:59 +35:52

DAMER:

1 Weng,Heidi IL BUL 27:19
2 Melkevik,Kirsten Marathon IL Gular 28:14 +00:55
3 Weng,Merete IL BUL 29:52 +02:33
4 Weng,May Bente IL BUL 30:26 +03:07
5 Mustad,Brita Cecilie Langesund tri Norcem 30:57 +03:38
6 Andersen,Tove Rustad IL 31:49 +04:30
7 Uppstad,Elin Valle il 33:53 +06:34
8 Arnevik,Irene Sågne IL 34:19 +07:00
9 Utstog Kleiv,Ingjerd Vinje IL 35:13 +07:54
10 Rieck,Gunhild NOTEAM 35:50 +08:31
11 Lund holme,Nikoline Skoppum ski 36:17 +08:58
12 Nåss Amundsen,Amalie Stathelle ski 36:46 +09:27
13 Findal Skar,Synne Naprapatlandslaget Fyresdal 37:58 +10:39
14 Trondsen,Mari Fjårtoft Asker skiklubb 38:26 +11:07
15 Lundeberg Aas,Hedda Il Skarphedin 38:30 +11:11
16 Frivold,Marie oddersjaa 38:47 +11:28
17 Lid Byggland,Sigrid HåydalsmoILHSG 39:48 +12:29
18 sandvik,eira håydalsmo IL 40:13 +12:54
19 Tveit,Tori Treungen il 40:21 +13:02
20 Midtbå,Gro Team SNO 40:25 +13:06
21 Teisrud,Malin oddersjaa 41:02 +13:43
22 Njarga,Anne Brinchmann Hortenspikene 41:24 +14:05
23 Jensen,Marte HSG Runar Ski 41:25 +14:06
24 Tveitdal Nilsen,Heidi Hortenspikene 41:50 +14:31
25 Larsen,Mette Hortenspikene 41:53 +14:34
26 Gjåvland,Turid GTF - Grimstad Treningsfestiva 42:00 +14:41
27 Fardal,Aina Elisabeth Hortenspikene 42:16 +14:57
28 Amundsen,Kristine oddersjaa 43:50 +16:31
29 Baas,Vilde Dålemo IL 44:04 +16:45
30 Haugehåtveit,Lene NOTEAM 44:43 +17:24
31 Olimstad,Emilie Dristug IL 45:33 +18:14
32 Vadder,Ingerid håydalsmo IL 45:49 +18:30
33 Ekrheim,Anne Hortenspikene 47:04 +19:45
34 Rauholt Lundkvist,Kristina Hortenspikene 52:55 +25:36
35 Rasmussen,Kari NOTEAM 54:37 +27:18
36 Skoland,Line Hortenspikene 58:23 +31:04
37 Sjamel-Hansen,Liv Marit Hortenspikene 1:01:01 +33:42


SjŚ film frŚ 2015!

HOVUDSPONSOR:

Samarbeidspartnar:


Sponsorar: