Vis større kart

Støttesponsorar:


Resultat Skuggenatten Opp 2013

Resultat Skuggenatten Opp 2013
Tre beste damer:
1.Heidi Weng, IL BUL, 27:19 - ny løyperekord
2 Kirsten Marathon Melkevik, IL Gular, 28:14
3 Merete Weng, IL BUL, 29:52

Tre beste menn:
1 Tomas Bereket, Sportsklubben Vidar, 24:07
2 Torstein Tengsareid, Egersund IK Friidrett, 24:15
3 Johan Bugge, Eidsvåg IL, 24:40

Vi synast det er spesielt hyggeleg med så stor deltaking i ungdomsklassene. Mange imponerande resultat!

KLASSEVIS:

Kvinner 12-13
1 Lund holme,Nikoline Skoppum ski 36:17
2 Amundsen,Kristine Oddersjaa 43:50 + 07:33
3 Baas,Vilde Dølemo IL 44:04 + 07:47
4 Olimstad,Emilie Dristug IL 45:33 + 09:16
5 Vadder,Ingerid Høydalsmo IL 45:49 + 09:32

Kvinner 14-15
1 Uppstad,Elin Valle il 33:53
2 Findal Skar,Synne Naprapatlandslaget Fyresdal 37:58 + 04:05
3 Frivold,Marie oddersjaa 38:47 + 04:54

Kvinner 16-17
1 sandvik,eira høydalsmo IL 40:13
2 Teisrud,Malin oddersjaa 41:02 + 00:49

Kvinner 18-19
1 NÊss Amundsen,Amalie Stathelle ski 36:46
2 Lundeberg Aas,Hedda Il Skarphedin 38:30 + 01:44
3 Lid Byggland,Sigrid HøydalsmoILHSG 39:48 + 03:02
4 Jensen,Marte HSG Runar Ski 41:25 + 04:39

Kvinner 20-22
1 Weng,Heidi IL BUL 27:19

Kvinner 23-34
1 Weng,Merete IL BUL 29:52
2 Rieck,Gunhild NOTEAM 35:50 + 05:58
3 Midtbø,Gro Team SNO 40:25 + 10:33
4 Gjøvland,Turid GTF - Grimstad 42:00 + 12:08

Kvinner 35-39
1 Mustad,Brita Cecilie Langesund tri Norcem 30:57
2 Andersen,Tove Rustad IL 31:49 + 00:52
3 Tveit,Tori Treungen il 40:21 + 09:24
4 Larsen,Mette Hortenspikene 41:53 + 10:56
5 Fardal,Aina Elisabeth Hortenspikene 42:16 + 11:19
6 Haugehåtveit,Lene NOTEAM 44:43 + 13:46
7 Skoland,Line Hortenspikene 58:23 + 27:26
8 Sjamel-Hansen,Liv Marit Hortenspikene 1:01:01 + 30:04

Kvinner 40-44
1 Melkevik,Kirsten Marathon IL Gular 28:14
2 Arnevik,Irene Søgne IL 34:19 + 06:05
3 Utstog Kleiv,Ingjerd Vinje IL 35:13 + 06:59
4 Njarga,Anne Brinchmann Hortenspikene 41:24 + 13:10
5 Tveitdal Nilsen,Heidi Hortenspikene 41:50 + 13:36
6 Ekrheim,Anne Hortenspikene 47:04 + 18:50
7 Rauholt Lundkvist,Kristina Hortenspikene 52:55 + 24:41

Kvinner 45-49
1 Weng,May Bente IL BUL 30:26
2 Trondsen,Mari FjÊrtoft Asker skiklubb 38:26 + 08:00
3 Rasmussen,Kari NOTEAM 54:37 + 24:11

Menn 12-13
1 Homdrom,Marcus Rykene 32:20
2 Granstrøm,Erland Grenland Ski Hei 33:53 + 01:33
3 Halvorsen,Tobias oddersjaa 34:29 + 02:09
4 SÊlen,Kristoffer imås IL 39:29 + 07:09
5 Hillestad,Martin Hillestadheia 40:08 + 07:48
6 Olsen,Tarjei Stavnes Siljan IL 41:39 + 09:19

Menn 14-15
1 ÿdegaarden,Thomas Stathelle ski 31:14
2 Willumsen,Halvor Frøhaug Stathelle ski 32:51 + 01:37
3 Ausland,?dne Oddersjaa SSK 33:13 + 01:59
4 Olsen,Knut Eirik Stavnes Siljan IL 33:16 + 02:02
5 Stokkeland,Tobias Oddersjaa SSK 33:23 + 02:09
6 Rysstad,Aron ?kre Valle il 33:28 + 02:14
7 HOLM,BJÿRNAR IL Tørn 33:57 + 02:43
8 Vetrhus,Alf Vidar Oddersjå ssk 34:28 + 03:14
9 Bjørnsen,Kristoffer Drangedal IL Ski 35:07 + 03:53
10 Baas,Sindre Dølemo IL 35:21 + 04:07
11 Ekeland,Einar oddersjaa 35:34 + 04:20
12 Nilsen,Vebjørn Welding Grenland Ski Gulset if 36:17 + 05:03
13 Jonskås,Eirik Drangedal IL Ski 37:43 + 06:29
14 Heier,Jørgen H. oddersjaa 38:25 + 07:11
15 M¸ller,Clemens oddersjaa 39:13 + 07:59
16 Bergan,Sindre IL Tørn 39:38 + 08:24
17 Elieson,Mathias Horn Oddersjaa SSK 39:53 + 08:39
18 Knutsen,Magnus Rygene IL 41:45 + 10:31
19 Granstrøm,Andreas Grenland Ski Hei IL 42:06 + 10:52
20 Thorsdalen,Morten oddersjaa 48:03 + 16:49
21 Haavind,Herman Høgseth Oddersjaa SSK 51:08 + 19:54

Menn 16-17
1 Lid Byggland,Torgeir Høydalsmo ILHSG 28:53
2 Olsen Gudbransen,Haakon Grenland Ski Gulset if 28:55 + 00:02
3 Findal Skar,Hogne Naprapatlandslaget Fyresdal 30:58 + 02:05
4 Dønnestad,Henrik Gulset Team Grenland ski 31:04 + 02:11
5 Larsen,Sverre NOTEAM 31:45 + 02:52
6 Bjerva,Vetle IL Skade 31:56 + 03:03
7 SÊlen,Vetle imås IL 32:45 + 03:52
8 Fossli,Torjus N. Nissedal IL 33:19 + 04:26
9 Hansen,Tommy Klepsvik Gulset Team Grenland ski 33:25 + 04:32
10 Frikstad,Eirik Ellefsen oddersjaa 33:45 + 04:52
11 Hagan,?smund Gjerstad IL 35:01 + 06:08
12 Grimstvedt,Johans Nissedal IL 37:41 + 08:48
13 Nes,Richard Treungen il 38:34 + 09:41
14 Støle,Bjørnar Valle il 40:09 + 11:16
15 Måbø,Ulrik Stathelle ski 44:35 + 15:42

Menn 18-19
1 Kvåle,Gaute Røldal il 27:16
2 Landsverk,Halvor Dagssøn HSG IF ÿrn 29:31 + 02:15
3 Aarrestad,Magnus Sandnes IL 29:41 + 02:25
4 Folkvord,Sindre HSGSandnes IL 30:58 + 03:42
5 Gebrehiwet,Awet Gjerpen Friidrett 31:41 + 04:25
6 Sundsli,Vegard Treungen il 32:18 + 05:02
7 ek hagen,eirik Il Driv HSG 32:34 + 05:18
8 Sjøli,Mattis HSG 33:01 + 05:45
9 Nordby,Mads Bentstuen HSGHalmsås Omeng 34:56 + 07:40

Menn 20-22
1 Bugge,Johan Eidsvåg IL 24:40
2 Bergstå,Robert Svarstad IL 26:54 + 02:14
3 Bøhmer,Jens Langesund tri 28:12 + 03:32
4 Midtbø,Gjermund Il Skarphedin 30:14 + 05:34
5 Leirvik,Andreas Treungen il 31:57 + 07:17
6 Leirvik,ÿistein Treungen il 33:19 + 08:39
7 Sundsli,BÃ¥rd Treungen il 33:48 + 09:08
8 Homdal,Kjetil Dølemo IL 35:32 + 10:52
9 Jacobsen,Christoffer KICK 41:15 + 16:35

Menn 23-34
1 Bereket,Tomas Sportsklubben Vidar 24:07
2 Tengsareid,Torstein Egersund IK Friidrett 24:15 + 00:08
3 Sundby,ÿyvind IK Tjalve 25:11 + 01:04
4 Bergstå,Stian Svarstad IL 26:08 + 02:01
5 Hisdal,Erling IK Tjalve 26:37 + 02:30
6 Utistog,Svein Olav HSG 27:08 + 03:01
7 Slettemeås,ÿystein Skarphedin HovdenSkigymnas 29:26 + 05:19
8 Kallhovd,Ole EndrË Otra IL 30:50 + 06:43
9 ÿvrum,ÿystein Lenge Leve Bleka! 31:07 + 07:00
10 Hagen,Hans Inge Treungen il 31:58 + 07:51
11 Solberg,Asgeir Treungen il 32:07 + 08:00
12 Felle,John Sverre Felle IL 35:25 + 11:18
13 Nordby,Simen IL Harding 35:41 + 11:34
14 Morstad,Haakon Team EHC 36:16 + 12:09
15 Sørensen,Preben GTF - Grimstad Treningsfestiva 39:56 + 15:49
16 Vidvei,Bjørn Hitec Products 40:41 + 16:34
17 Sandåker,Peder Gunnar DNB Markets 43:14 + 19:07
18 Tveit,Nils Treungen il 43:33 + 19:26
19 Austebø,Eirik Hitec Products 56:18 + 32:11
19 Zweedijk,Mads Hitec Products 56:18 + 32:11

Menn 35-39
1 Myklebust,Kjetil Norges musikkhøgskole 27:40
2 Haakenstad,Kjetil Team Hørtebakken 31:39 + 03:59
3 svenningsen,Kevin FOCC. 33:09 + 05:29
4 Jøssang,Stein NOTEAM 35:33 + 07:53
5 Grestad,Knut Morgedal Idrottslag 36:09 + 08:29
6 Longum,Bo Andre Arendal Singeltrack 38:22 + 10:42
7 Tveit,Tor Jakob Riksrevisjonens bedriftsidrett 43:49 + 16:09
8 Solberg,Stian Team EHC 45:35 + 17:55
9 Madsen,Lars Treungen il 46:04 + 18:24

Menn 40-44
1 Haaheim,Lars Olaf Varegg 28:20
2 Mustad,Per-Gunnar Langesund tri Norcem 28:53 + 00:33
3 Melby,Frode Gjerpen Friidrett 30:05 + 01:45
4 Pedersen,Jørn Langesund tri 32:38 + 04:18
5 Holme,Torgeir Skoppum ski 34:53 + 06:33
6 Lunde,Morten IL Skade 35:25 + 07:05
7 Tveiten,Olav Vegårshei IL 35:56 + 07:36
8 Grundt,Jørgen Treungen il 36:57 + 08:37
9 Prinsen,Waldo Pro Sport Support 38:48 + 10:28
10 Baas,Eivind Dølemo IL 39:46 + 11:26
11 Christoffersen,Jan Roger Arendals Turnforening 41:48 + 13:28
12 Tveiten,Geir Treungen il 46:25 + 18:05
13 Grimstveit,Abraham Treungen il 47:39 + 19:19

Menn 45-49
1 Arnevik,Leiv-Terje Søgne IL 30:00
2 Ulevåg,Kåre Tvedestrand TI 31:30 + 01:30
3 Skar,Sigmund Naprapatlandslaget 31:37 + 01:37
4 Eikanger,Tom Eirik Statoil BIL 32:06 + 02:06
5 Lekman,Kai Langesund stk 32:15 + 02:15
6 HAGEN,RUNE IL Tørn 36:42 + 06:42
7 Reinholt,Helge Treungen il 38:11 + 08:11
8 Lindtveit,Knut Olaf Vegårshei IL 40:42 + 10:42
9 Rønning,Asgeir Langesund tri 40:55 + 10:55
10 Granstrøm,Roar Siemens 42:14 + 12:14

Menn 50-54
1 Tarraldsen,Torstein Treungen il 30:37
2 Myhre,Magne Vegårshei IL 34:10 + 03:33
3 Trondsen,Svein Motbakken IL 34:21 + 03:44
4 Moren,Erik Fet IL 38:17 + 07:40
5 Fjeldstad,Lars Helge ABBUlefoss 38:53 + 08:16
6 Voie,Tolv NOTEAM 41:23 + 10:46
7 Hillestad,Gunnar Hillestadheia 42:18 + 11:41
8 Moren,Bjørn NOTEAM 44:43 + 14:06

Menn 55-59
1 Braathen,Ole Bjørn Vestre Lier 35:30
2 Søgård,Egil Fet IL 49:59 + 14:29

Menn 60-64
1 Peersen,Reidar NOTEAM 39:38
2 Larsen,Carl Erik Winter Treungen il 46:38 + 07:00

Menn 65-69
1 Nygård,Jan Brevik IL 48:05

Menn 70+
1 Andersen,Jan porsgrunn komm. 59:59 (77 år gamal).


Sjå film frå 2015!

HOVUDSPONSOR:

Samarbeidspartnar:


Sponsorar: