Vis stÝrre kart

StÝttesponsorar:


Resultat Skuggenatten Opp 2010

Suksess for det fyrste arrangementet!

Om lag 100 turg√•arar sto p√• toppen og heia fram dei om lag 70 deltakarane i Skuggenatten Opp 5. juni 2010. Det var str√•lande sol, godt n√łgde deltakarar og eit vellukka arrangement. Arrangementsleiar Olav Nilsen lover nytt arrangement p√• same tid i 2010! Jann Olav Tj√łnneland og Brita Cecilie Mustad fr√• Norcem BIL blei kvar 5.000 kroner rikare etter √• vunne herre- og dameklasse. Her er resultatlista:

Resultatliste Skuggenatten Opp 2010. (NB: Mange bilete frå arrangementet finn du i galleriet)
Damer:

Klasse J 13 - 15
Plass
1 Hedda Lundeberg Aas Skarphedin IL 34,34
2 Lisa Kvamme Vegårshei IL 36,57

Klasse J 16 - 19
1 Tone Dalen Vegårshei IL 33,53
2 Malin Tarraldsen Treungen IL 51,57
3 Emilie Frydenlund, Arendal Kampsportsenter 51,57

Klasse D 20 - 39
1 Brita Cecilie Mustad Norcem BIL 30,47
2 Nina-Karin Andersen Spenst Arendal 45,34
3 Linn Evensen Arendal Kampsportsenter 48,01
Marie Kornmo Enger Treungen IL Brutt
Ingjerd Utistog Kleiv Vinje Brutt

Klasse D 40 - 49
1 Jekke Liby Gjerstad IL 35,00
2 Synn√łve F Emblem Holte Gjerstad IL 37,09
3 Turid Tveit Dristug IL 39,20

Menn:


Klasse G 13 - 15
1 Ole-Petter Fjeld Oseberg Skilag 27,20
2 Are Nygårdseter Vegårshei IL 30,22
3 Vegard Myhre Vegårshei IL 31,43
4 Kristian Kvamme Vegårshei IL 33,55
5 Harald Aarskog Skarphedin IL 34,36


Klasse G 16 - 19
1 Eivind R Kvaale H√łydalsmo IL 29,09
2 Petter Rinde √Ņverland Sannidal IL 29,33
3 J√łrgen Barland Sannidal IL 30,11
4 Fredrik Gustavsen Flosta IL 30,15
5 Sondre Risdal Solheim ?mli vg. skule 30,55
6 Gjermund Midtb√ł Skarphedin IL 31,41
7 Kjell Einar Erikstein Vinje IL 31,47
8 Johannes Holum Gjerstad IL 32,52
9 Knut Halvor Erikstein Vinje IL 33,01
10 Håkon Lie ?mdal IL 33,20
11 Lage Lundeberg Aas Skarphedin IL 33,54
12 Bj√łrnar Nyg√•rdseter Veg√•rshei IL 34,42
13 Birk Eirik Fjeld Skarphedin IL 35,01
14 √Ņystein Leirvik Treungen IL 36,12


Klasse M 20 -39
1 Jann Olav Tj√łnneland Viksdalen IL 27,03
2 Svein Olav Utistog Vinje IL 27,04
3 Per Gunnar Mustad Langesund TRI 28,15
4 Jan Erik Balle Arendal Kampsportsenter 33,50
5 Karl Martin Draugedalen Kviteseid IL 33,51
6 Sondre Frydenlund Arendal Kampsport 34,06
7 Tor Gunnar Homme Treungen IL 35,43
8 Andreas Lien Simonsen Moss 35,51
9 Gunner Lillevåje Arendal Kampsportsenter 36,11
10 Hans Inge Hagen Treungen IL 36,17
11 Peder Sandåker Felle IL 37,28
12 Lucas Gattner Treungen IL 37,58
13 Audun Zachariassen Arendal Kampsport 38,07
14 Ole Jakobsen Arendal Kampsportsenter 45,35
15 Espen Kl√łvfjell Arendal Kampsportsenter 47,22
16 Nils Tveit Treungen IL 49,52
17 Gunnar G Tveit Treungen IL 49,54


Klasse M 40 - 49
1 Sten ?ge NygårdseterVegårshei IL 28,36
2 Kåre Ulevåg Tvedestrand 29,26
3 Sigmund Skar Sannidal IL 30,25
4 Geir Skogby Vegårshei IL 31,12
5 Anders Skorst√łl 31,15
6 Magne Myhre Vegårshei IL 32,10
7 Tarjei Tveit Dristug IL 32,12
8 Rune Hagen T√łrn IL 33,37
9 Kai Nergård Fen Mekk Vekk 42,11
10 Kristian Grimstvedt Nissedal IL 44,15


Klasse M 50 - 59
1 Jon Hagen Friluftsetaten i Oslo 30,41
2 Egil Birkrem Flatdal IL 34,38
3 Arne Roar Rygh Treungen IL 36,10
4 Christian Prestegård IL Fana 36,19
5 Olav Nilsen Treungen IL 37,35
6 Jan Bj√łrn Gare Drangedal IL 38,30
7 Reidar Dalen Vegårshei IL 38,31
8 Lars Try Tvedestrand Turn/Idrett 1,09,16


Klasse M 60 - 69

1 Svein Amundsen Eidanger IL 36,45
2 Cato Larsen Treungen IL 45,12


Klasse M 70 +
1 Kåre Hafskjold Kviteseid IL 49,11


SjŚ film frŚ 2015!

HOVUDSPONSOR:

Samarbeidspartnar:


Sponsorar: