Vis større kart

Støttesponsorar:


Resultat Skuggenatten Opp 2014

187 startande er ny rekord i det femte Skuggenatten Opp. Med 250 i trimklassa, også ny rekord, og 20 fra arrangørane, var det altså over 450 personar på Skuggenatten (706 moh) denne dagen. Her kjem resultata. Først hovudlista samla totalt for kvinner og menn. Klassevis finn du lenger ned.
KVINNER TOTALT

1 Weng,Heidi IL i BUL 26:37 +00:00
2 Weng,Merete IL i BUL 27:48 +01:11
3 Weng,May Bente IL i BUL 30:13 +03:36
4 Kvamme,Lisa NTG-L 31:26 +04:49
5 Uppstad,Elin valle il 32:30 +05:53
6 Utistog Kleiv,Ingjerd Vinje IL 34:01 +07:24
7 Lundeberg Aas,Hedda Il Skarphedin 34:39 +08:02
8 Høines,Liv Margunn undheim il 35:12 +08:35
9 Teisrud,Malin Kristine Oddersjaa 35:29 +08:52
10 Herheim,Synne Geilo il 35:40 +09:03
11 Wiberg,Margit Otra IL 36:13 +09:36
12 Jegteberg,Ingunn Bykle IL 36:50 +10:13
13 Benjaminsen,Ilana Hortenspikene 37:19 +10:42
14 Baas,Vilde Dølemo IL 37:48 +11:11
15 Løchen,Cecilie NOTEAM 38:04 +11:27
16 Herfoss,Ida Emilie Drangedal il 38:08 +11:31
Skar,Synne Naprapatlandslaget 38:08 +11:31
18 Olimstad,Emilie Dristug 38:23 +11:46
19 Solberg,Sissel Haugsjå Treungen Il 39:02 +12:25
20 Ewen,Marit Skagerrak Sportsklubb 39:23 +12:46
21 Dahl,Mina Sophie Birkebeineren IF 39:24 +12:47
22 Amundsen,Kristine Oddersjaa 39:52 +13:15
23 Herfoss,Guro Seline Drangedal il 40:26 +13:49
24 Skinnarland Hansen,Hilde NOTEAM 40:54 +14:17
25 vadder,ingerid morgedal 41:22 +14:45
26 Bang,Symre Taugbøl Morgedal IL 41:56 +15:19
27 Kleiv,Guro Ingebjørg Vinje IL 41:58 +15:21
28 Elvestad,Sylvia Haugenes Skarphedin il 42:50 +16:13
29 Hynne,Julie Marie STIF 43:12 +16:35
30 linnestad,marianne smygerne 44:30 +17:53
31 Hermansen Lunde,Marte Il Skade 44:43 +18:06
32 Nordbø,Ingebjørg OPIL 45:06 +18:29
33 Tarraldsen,Gro Lisbeth Treungen Il 45:08 +18:31
34 ravnå,beate bjørklund NOTEAM 47:35 +20:58
35 Johansen,Karete NOTEAM 48:20 +21:43
36 Torgersen,Linn Lia I.L., Grimstad HÃ¥ndball 48:36 +21:59
37 Ettestad Herfoss,Nina Drangedal il 48:41 +22:04
38 De Schuyteneer,Karlien Pro Sport Support 48:42 +22:05
39 Amodei,Rubi NOTEAM 49:49 +23:12
40 Tveiten,Tone Margit Treungen Il 51:31 +24:54
41 Gundersen,Marianne Grimstad 51:33 +24:56
42 Olsen,Vanessa NOTEAM 53:53 +27:16
43 Theiste-Bratli,Sofia Hortenspikene 54:32 +27:55
44 Hartviksen,Linda NOTEAM 56:54 +30:17
45 Ettestad,Lisbeth Tobil 57:25 +30:48
Stølan,Margareth Tobil 57:25 +30:48
47 Jørgensen,Dagny Beathe Grimstad 1:12:04 +45:27
48 Tønnesøl,Margrethe NOTEAM 1:12:05 +45:28
DNF Talmo,Katrine NOTEAM
DNF Helleland,Mari-Anne NOTEAM


MENN TOTALT

1 Bereket,Tomas Sk Vidar 22:53 +00:00
2 Tengsareid,Torstein Egersunds IK 23:30 +00:37
3 Dagssøn Landsverk,Halvor I.F. ÿrn/HSG 25:39 +02:46
4 Kvåle,Gaute Røldal il/HSG 25:50 +02:57
5 Hisdal,Erling IK Tjalve 26:19 +03:26
6 Svela,Per undheim il 26:48 +03:55
7 Hoset,Martin NTNUI 27:15 +04:22
8 KorsÊth,Amund Varteig IL 27:24 +04:31
9 lid byggland,torgeir høydalsmo il 27:29 +04:36
10 Hylleseth,ÿyvind Herkules Friidrett 27:38 +04:45
11 Wiberg,?smund Otra IL 27:43 +04:50
12 Berg,Sindre Aarrestad Grenland Ski 28:33 +05:40
13 VÊrland,Andreas Vegårshei IL 28:55 +06:02
14 Frikstad,Eirik Ellefsen oddersjaa SSK 29:04 +06:11
15 Findal Skar,Hogne Naprapatlandslaget 29:06 +06:13
16 Løite,Kim Roger I.L Tørn 29:26 +06:33
17 Solberg,Asgeir Treungen Il 29:47 +06:54
18 Ulevåg,Kåre Tvedestrand 29:53 +07:00
Spikkeland,Olav oddersjaa SSK 29:53 +07:00
20 Lovelock,Alex Vard Brevik 30:06 +07:13
21 Tarraldsen,Torstein Treungen Il 30:08 +07:15
22 vadder,halvor høydalsmo 30:16 +07:23
23 Skar,Sigmund Naprapatlandslaget 30:26 +07:33
Stokkeland,Tobias oddersjaa SSK 30:26 +07:33
25 Elieson Horn,Morten oddersjaa SSK 30:32 +07:39
26 Hjelmseth,Harald Umoe Consulting 30:47 +07:54
27 Heldal,Anton NOTEAM 30:52 +07:59
Yndesdal Ofte,Stian høydalsmo 30:52 +07:59
29 Kvamme,Kristian NTG-L 31:02 +08:09
30 Flegstad,Jim NOTEAM 31:08 +08:15
31 ?kre Rysstad,Aron valle il 31:18 +08:25
32 Felle,John Sverre Felle IL 31:25 +08:32
33 grimstvedt,johans NOTEAM 31:35 +08:42
34 Fossli,Torjus Nissedal IL 31:37 +08:44
35 vindvik,kristian NOTEAM 31:42 +08:49
36 Flåta,Torjus Gjerstad il 31:44 +08:51
37 Kleiv,Halvor Vinje IL 32:04 +09:11
38 Henriksen,Jonas Tvedestrand. Løpe lag 32:08 +09:15
39 svenningsen,Kevin Fevik og omegn sykkel klubb. 32:09 +09:16
40 SÊlen,Vetle Imås 32:13 +09:20
41 Mollestad,Martin Oddeersjaa 32:19 +09:26
42 Homdrom,Marcus Imås il 32:24 +09:31
43 Elieson,Mathias Horn oddersjaa SSK 32:25 +09:32
44 Lunde,Morten Il Skde 32:30 +09:37
45 Flaten,Svein Vegårshei I.L 32:32 +09:39
46 Myhre,Magne Vegårshei IL 32:40 +09:47
47 Høgman,Mikael Ripel Gulset If / Team Grenland Ski 32:47 +09:54
48 Bergan,Sindre IL Tørn 33:02 +10:09
49 Garpestad,Geirmund NOTEAM 33:04 +10:11
50 Birkrem,Kolbjørn Flatdal 33:06 +10:13
51 Fredriksen,Audun Stokke IL 33:23 +10:30
52 Braathen,Ole Bjørn Vestre Lier 33:29 +10:36
53 Berg,Vidar Skagerrak Sportsklubb 33:33 +10:40
54 Svendsen,Birk Egen 33:40 +10:47
Sundby HÃ¥land,Eirik Oddersjaa 33:40 +10:47
56 Stubberød,Simen Gjerpen if 33:41 +10:48
57 Halaas,Eivind Fevik og Omegn Cycle Club 33:43 +10:50
58 Hillestad,Andreas Hillestadheia 33:49 +10:56
59 Anderssen,Albert Pusnes BIL 33:59 +11:06
60 Sundsli,BÃ¥rd Treungen Il 34:03 +11:10
61 aasheim,arne bygland il 34:07 +11:14
62 Thorsen,Jan Audun Imås ski 34:09 +11:16
63 Granstrøm,Erland Hei IL / Grenland Ski 34:11 +11:18
64 Stamland,Ole M Skagerrak Sportsklubb / Møller 34:19 +11:26
65 Gauslaa,Per Kristian Oddersjaa 34:20 +11:27
66 Haugstøyl,Lars petter NOTEAM 34:21 +11:28
Sørkås,Gunnar Kviteseid il 34:21 +11:28
68 Mogen,Knut Kristiansen Rjukan IL 34:22 +11:29
Stahl Sørensen,Fredrik Privat 34:22 +11:29
70 Ekrheim,Ludvik Karlsen Hortenspikene 34:33 +11:40
71 Grundt,Jørgen Treungen Il 34:35 +11:42
72 Jøssang,Stein NOTEAM 34:54 +12:01
73 Vidvei,Bjørn Hitec Products 35:08 +12:15
74 Birkrem,Egil Flatdal IL 35:39 +12:46
75 Solberg,Jørgen Treungen Il 35:42 +12:49
76 Jonskås,Eirik Drangedal il 35:48 +12:55
77 M¸ller,Clemens Oddersjaa 35:56 +13:03
78 Heir,Jørgen oddersjaa SSK 36:04 +13:11
79 Ramsland,Christian Hitec Products 36:06 +13:13
80 Fjalestad,Inge Olav NOTEAM 36:13 +13:20
81 Lundh,Rune KMAS 36:20 +13:27
82 Herfoss,Arne Drangedal 36:21 +13:28
83 Sørbø,Magnus Gjerstad il 36:32 +13:39
84 Amundsen,Svein Eidanger IL 36:36 +13:43
85 Reinholt,Helge Treungen Il 36:38 +13:45
86 Blaafjell,Filip Hortenspikene 36:59 +14:06
87 Knutsen,Magnus G. Imås il 37:14 +14:21
88 Uppstad,ÿyvind valle il 37:28 +14:35
Pettersen,Finn Gjerstad il 37:28 +14:35
90 SÊlen,Kristoffer Imås 37:30 +14:37
91 Tveit,ÿyvind ?L IL 37:31 +14:38
92 Veslestaul,Trygve IL Dyre vaa 37:49 +14:56
93 Baas,Eivind Dølemo IL 37:55 +15:02
94 Roe,Espen smygerne 38:00 +15:07
95 Underdal,Bjarne Nissedal IL 38:17 +15:24
96 Fintland,Ole Ivar Treungen Il 38:59 +16:06
Spinnangr- Helgeland,Fredrik oddersjaa SSK 38:59 +16:06
98 Ropstad, Geir GERO 39:02 +16:09
99 Andersen,Christian Mikalsen NOTEAM 39:08 +16:15
100 Hillestad,Gunnar Hillestadheia 39:10 +16:17
101 Stormoen,Christopher Kick trenings senter 39:12 +16:19
102 Brinch,AndrË Sogorka Imås il 39:34 +16:41
103 Voie,Tolv Kvikk IL 39:55 +17:02
104 OlderkjÊr,Reidar SÿRAL BIL 40:06 +17:13
105 Nergård,Kai USF 40:20 +17:27
106 Hillestad,Martin Hillestadheia 40:27 +17:34
107 Pedersen,Daniel A Morgedal IL 40:43 +17:50
108 Liland,Kjetil Flautangen BIL 41:09 +18:16
Liland,Jostein Runar Ski 41:09 +18:16
110 Hansen,Finn Robert IF Storm 41:25 +18:32
111 Prinsen,Waldo Pro Sport Support 41:40 +18:47
112 Johannessen,Trond Erik Elev "Elevators" 41:44 +18:51
113 Rasmussen,Henrik Elev "Elevators" 41:46 +18:53
114 Christoffersen,Jan Roger Arendals Turnforening 41:58 +19:05
115 Jacobsen,Tore Brevik Seilforening 42:06 +19:13
116 Tveit,Sverre Treungen Il 42:23 +19:30
117 Jacobsen,Christoffer Kick- Et komplett treningssent 42:26 +19:33
118 VÊrland,Johannes Vegårshei IL 42:50 +19:57
119 Sveinungsen,Jonn Dristug 43:03 +20:10
120 Hynne,Terje STIF ski 43:12 +20:19
121 Tonning,Espen Gjerpen if 43:32 +20:39
122 Holberg,Sindre NOTEAM 44:59 +22:06
123 Haavind,Herman Høgseth oddersjaa SSK 45:02 +22:09
124 Jensen,Dagfinn AV BIL 45:04 +22:11
125 Fredriksen,HÃ¥vard Stokke IL 45:16 +22:23
126 Larsen,Carl Erik W. Treungen Il 46:27 +23:34
127 Jonskås,Simen Drangedal il 47:20 +24:27
128 Storhaug,Erik Sannidal IL 48:08 +25:15
129 Tveit,HÃ¥vard Treungen Il 48:54 +26:01
130 Gryting,Fredrik Gjerstad il 50:25 +27:32
131 Gryting,Truls Gjerstad il 50:29 +27:36
Gryting,Erlend Gjerstad il 50:29 +27:36
133 Larsen,Cato Treungen Il 53:21 +30:28
134 Homme,Tor Treungen Il 56:46 +33:53
135 Reksjø Almås,Konrad Hortenspikene 1:02:25 +39:32
DNF Espedalen,Anders Skarphedin
DNF Smith,Andreas Hitec Products


KVINNER 12-13

1 Herheim,Synne Geilo il 35:40 + 00:00
2 vadder,ingerid morgedal 41:22 + 05:42
3 Bang,Symre Taugbøl Morgedal IL 41:56 + 06:16
4 Kleiv,Guro Ingebjørg Vinje IL 41:58 + 06:18
5 Hermansen Lunde,Marte Il Skade 44:43 + 09:03
DNF Talmo,Katrine NOTEAM


KVINNER 14-15

1 Uppstad,Elin valle il 32:30 + 00:00
2 Baas,Vilde Dølemo IL 37:48 + 05:18
3 Olimstad,Emilie Dristug 38:23 + 05:53
4 Amundsen,Kristine Oddersjaa 39:52 + 07:22
5 Herfoss,Guro Seline Drangedal il 40:26 + 07:56
6 Hynne,Julie Marie STIF 43:12 + 10:42
7 Theiste-Bratli,Sofia Hortenspikene 54:32 + 22:02


KVINNER 16-17

1 Teisrud,Malin Kristine Oddersjaa 35:29 + 00:00
2 Skar,Synne Naprapatlandslaget 38:08 + 02:39


KVINNER 18-19

1 Kvamme,Lisa NTG-L 31:26 + 00:00
2 Lundeberg Aas,Hedda Il Skarphedin 34:39 + 03:13
3 Wiberg,Margit Otra IL 36:13 + 04:47
4 Jegteberg,Ingunn Bykle IL 36:50 + 05:24
5 Herfoss,Ida Emilie Drangedal il 38:08 + 06:42
6 Dahl,Mina Sophie Birkebeineren IF 39:24 + 07:58


KVINNER SENIOR 23-24

1 Weng,Heidi IL i BUL 26:37 + 00:00
2 Weng,Merete IL i BUL 27:48 + 01:11
3 Solberg,Sissel Haugsjå Treungen Il 39:02 + 12:25
4 Nordbø,Ingebjørg OPIL 45:06 + 18:29
5 ravnå,beate bjørklund NOTEAM 47:35 + 20:58
6 Johansen,Karete NOTEAM 48:20 + 21:43
7 Gundersen,Marianne Grimstad 51:33 + 24:56
8 Olsen,Vanessa NOTEAM 53:53 + 27:16
9 Tønnesøl,Margrethe NOTEAM 1:12:05 + 45:28
DNF Helleland,Mari-Anne NOTEAM


KVINNER 35-39

1 Benjaminsen,Ilana Hortenspikene 37:19 + 00:00
2 Ewen,Marit Skagerrak Sportsklubb 39:23 + 02:04
3 De Schuyteneer,Karlien Pro Sport Support 48:42 + 11:23


KVINNER 40-44

1 Utistog Kleiv,Ingjerd Vinje IL 34:01 + 00:00
2 Høines,Liv Margunn undheim il 35:12 + 01:11
3 Løchen,Cecilie NOTEAM 38:04 + 04:03
4 Skinnarland Hansen,Hilde NOTEAM 40:54 + 06:53
5 Elvestad,Sylvia Haugenes Skarphedin il 42:50 + 08:49
6 Tarraldsen,Gro Lisbeth Treungen Il 45:08 + 11:07
7 Torgersen,Linn Lia I.L., Grimstad HÃ¥ndball 48:36 + 14:35
8 Amodei,Rubi NOTEAM 49:49 + 15:48
9 Tveiten,Tone Margit Treungen Il 51:31 + 17:30
10 Hartviksen,Linda NOTEAM 56:54 + 22:53
11 Ettestad,Lisbeth Tobil 57:25 + 23:24
11 Stølan,Margareth Tobil 57:25 + 23:24
13 Jørgensen,Dagny Beathe Grimstad 1:12:04 + 38:03


KVINNER 45-49

1 Weng,May Bente IL i BUL 30:13 + 00:00
2 linnestad,marianne smygerne 44:30 + 14:17
3 Ettestad Herfoss,Nina Drangedal il 48:41 + 18:28


MENN 12-13

1 Kleiv,Halvor Vinje IL 32:04 + 00:00
2 Mollestad,Martin Oddeersjaa 32:19 + 00:15
3 Gauslaa,Per Kristian Oddersjaa 34:20 + 02:16
4 Sørbø,Magnus Gjerstad il 36:32 + 04:28
5 Tveit,ÿyvind ?L IL 37:31 + 05:27
6 Spinnangr- Helgeland,Fredrik oddersjaa SSK 38:59 + 06:55
7 Hillestad,Martin Hillestadheia 40:27 + 08:23
8 Pedersen,Daniel A Morgedal IL 40:43 + 08:39
9 Liland,Jostein Runar Ski 41:09 + 09:05
10 VÊrland,Johannes Vegårshei IL 42:50 + 10:46
11 Storhaug,Erik Sannidal IL 48:08 + 16:04
12 Homme,Tor Treungen Il 56:46 + 24:42
DNF Espedalen,Anders Skarphedin


MENN 14-15

1 KorsÊth,Amund Varteig IL 27:24 + 00:00
2 Wiberg,?smund Otra IL 27:43 + 00:19
3 Berg,Sindre Aarrestad Grenland Ski 28:33 + 01:09
4 VÊrland,Andreas Vegårshei IL 28:55 + 01:31
5 Stokkeland,Tobias oddersjaa SSK 30:26 + 03:02
6 ?kre Rysstad,Aron valle il 31:18 + 03:54
7 Homdrom,Marcus Imås il 32:24 + 05:00
8 Høgman,Mikael Ripel Gulset If / Team Grenland Ski 32:47 + 05:23
9 Granstrøm,Erland Hei IL / Grenland Ski 34:11 + 06:47
10 Sørkås,Gunnar Kviteseid il 34:21 + 06:57
11 Ekrheim,Ludvik Karlsen Hortenspikene 34:33 + 07:09
12 Blaafjell,Filip Hortenspikene 36:59 + 09:35
13 SÊlen,Kristoffer Imås 37:30 + 10:06
14 Brinch,AndrË Sogorka Imås il 39:34 + 12:10
15 Jonskås,Simen Drangedal il 47:20 + 19:56
16 Gryting,Truls Gjerstad il 50:29 + 23:05
17 Reksjø Almås,Konrad Hortenspikene 1:02:25 + 35:01


MENN 16-17

1 Frikstad,Eirik Ellefsen oddersjaa SSK 29:04 + 00:00
2 Spikkeland,Olav oddersjaa SSK 29:53 + 00:49
3 vadder,halvor høydalsmo 30:16 + 01:12
4 Kvamme,Kristian NTG-L 31:02 + 01:58
5 Fossli,Torjus Nissedal IL 31:37 + 02:33
6 Flåta,Torjus Gjerstad il 31:44 + 02:40
7 SÊlen,Vetle Imås 32:13 + 03:09
8 Elieson,Mathias Horn oddersjaa SSK 32:25 + 03:21
9 Bergan,Sindre IL Tørn 33:02 + 03:58
10 Svendsen,Birk Egen 33:40 + 04:36
10 Sundby HÃ¥land,Eirik Oddersjaa 33:40 + 04:36
12 Hillestad,Andreas Hillestadheia 33:49 + 04:45
13 Mogen,Knut Kristiansen Rjukan IL 34:22 + 05:18
14 Jonskås,Eirik Drangedal il 35:48 + 06:44
15 M¸ller,Clemens Oddersjaa 35:56 + 06:52
16 Heir,Jørgen oddersjaa SSK 36:04 + 07:00
17 Knutsen,Magnus G. Imås il 37:14 + 08:10
18 Haavind,Herman Høgseth oddersjaa SSK 45:02 + 15:58


MENN 18-19

1 Dagssøn Landsverk,Halvor I.F. ÿrn/HSG 25:39 + 00:00
2 Kvåle,Gaute Røldal il/HSG 25:50 + 00:11
3 lid byggland,torgeir høydalsmo il 27:29 + 01:50
4 Findal Skar,Hogne Naprapatlandslaget 29:06 + 03:27
5 Yndesdal Ofte,Stian høydalsmo 30:52 + 05:13
6 grimstvedt,johans NOTEAM 31:35 + 05:56
7 Gryting,Fredrik Gjerstad il 50:25 + 24:46


MENN JUNIOR 20-22

1 Svela,Per undheim il 26:48 + 00:00
2 Sundsli,BÃ¥rd Treungen Il 34:03 + 07:15
3 Gryting,Erlend Gjerstad il 50:29 + 23:41


MENN SENIOR 23-34

1 Bereket,Tomas Sk Vidar 22:53 + 00:00
2 Tengsareid,Torstein Egersunds IK 23:30 + 00:37
3 Hisdal,Erling IK Tjalve 26:19 + 03:26
4 Hoset,Martin NTNUI 27:15 + 04:22
5 Løite,Kim Roger I.L Tørn 29:26 + 06:33
6 Solberg,Asgeir Treungen Il 29:47 + 06:54
7 Lovelock,Alex Vard Brevik 30:06 + 07:13
8 Elieson Horn,Morten oddersjaa SSK 30:32 + 07:39
9 Heldal,Anton NOTEAM 30:52 + 07:59
10 Flegstad,Jim NOTEAM 31:08 + 08:15
11 Felle,John Sverre Felle IL 31:25 + 08:32
12 vindvik,kristian NOTEAM 31:42 + 08:49
13 Henriksen,Jonas Tvedestrand. Løpe lag 32:08 + 09:15
14 Garpestad,Geirmund NOTEAM 33:04 + 10:11
15 Fredriksen,Audun Stokke IL 33:23 + 10:30
16 Stubberød,Simen Gjerpen if 33:41 + 10:48
17 Haugstøyl,Lars petter NOTEAM 34:21 + 11:28
18 Stahl Sørensen,Fredrik Privat 34:22 + 11:29
19 Vidvei,Bjørn Hitec Products 35:08 + 12:15
20 Andersen,Christian Mikalsen NOTEAM 39:08 + 16:15
21 Stormoen,Christopher Kick trenings senter 39:12 + 16:19
22 Rasmussen,Henrik Elev "Elevators" 41:46 + 18:53
23 Tveit,Sverre Treungen Il 42:23 + 19:30
24 Jacobsen,Christoffer Kick- Et komplett treningssent 42:26 + 19:33
25 Tonning,Espen Gjerpen if 43:32 + 20:39
26 Holberg,Sindre NOTEAM 44:59 + 22:06
DNF Smith,Andreas Hitec Products


MENN 35-39

1 svenningsen,Kevin Fevik og omegn sykkel klubb. 32:09 + 00:00
2 Stamland,Ole M Skagerrak Sportsklubb / Møller 34:19 + 02:10
3 Underdal,Bjarne Nissedal IL 38:17 + 06:08
4 Johannessen,Trond Erik Elev "Elevators" 41:44 + 09:35


MENN 40-44

1 Hjelmseth,Harald Umoe Consulting 30:47 + 00:00
2 Lunde,Morten Il Skde 32:30 + 01:43
3 Flaten,Svein Vegårshei I.L 32:32 + 01:45
4 aasheim,arne bygland il 34:07 + 03:20
5 Grundt,Jørgen Treungen Il 34:35 + 03:48
6 Jøssang,Stein NOTEAM 34:54 + 04:07
7 Solberg,Jørgen Treungen Il 35:42 + 04:55
8 Ramsland,Christian Hitec Products 36:06 + 05:19
9 Uppstad,ÿyvind valle il 37:28 + 06:41
10 Baas,Eivind Dølemo IL 37:55 + 07:08
11 Grimstveit,Abraham A Treungen Il 39:02 + 08:15
12 Liland,Kjetil Flautangen BIL 41:09 + 10:22
13 Prinsen,Waldo Pro Sport Support 41:40 + 10:53
14 Christoffersen,Jan Roger Arendals Turnforening 41:58 + 11:11
15 Hynne,Terje STIF ski 43:12 + 12:25
16 Jensen,Dagfinn AV BIL 45:04 + 14:17
17 Tveit,HÃ¥vard Treungen Il 48:54 + 18:07


MENN 45-49

1 Hylleseth,ÿyvind Herkules Friidrett 27:38 + 00:00
2 Ulevåg,Kåre Tvedestrand 29:53 + 02:15
3 Berg,Vidar Skagerrak Sportsklubb 33:33 + 05:55
4 Halaas,Eivind Fevik og Omegn Cycle Club 33:43 + 06:05
5 Anderssen,Albert Pusnes BIL 33:59 + 06:21
6 Thorsen,Jan Audun Imås ski 34:09 + 06:31
7 Fjalestad,Inge Olav NOTEAM 36:13 + 08:35
8 Reinholt,Helge Treungen Il 36:38 + 09:00
9 Roe,Espen smygerne 38:00 + 10:22
10 Fintland,Ole Ivar Treungen Il 38:59 + 11:21


MENN 50-54

1 Tarraldsen,Torstein Treungen Il 30:08 + 00:00
2 Skar,Sigmund Naprapatlandslaget 30:26 + 00:18
3 Myhre,Magne Vegårshei IL 32:40 + 02:32
4 Lundh,Rune KMAS 36:20 + 06:12
5 Herfoss,Arne Drangedal 36:21 + 06:13
6 Voie,Tolv Kvikk IL 39:55 + 09:47
7 Nergård,Kai USF 40:20 + 10:12
8 Hansen,Finn Robert IF Storm 41:25 + 11:17


MENN 55-59

1 Birkrem,Kolbjørn Flatdal 33:06 + 00:00
2 Birkrem,Egil Flatdal IL 35:39 + 02:33
3 Hillestad,Gunnar Hillestadheia 39:10 + 06:04
4 Fredriksen,HÃ¥vard Stokke IL 45:16 + 12:10


MENN 60-64

1 Braathen,Ole Bjørn Vestre Lier 33:29 + 00:00
2 OlderkjÊr,Reidar SÿRAL BIL 40:06 + 06:37
3 Jacobsen,Tore Brevik Seilforening 42:06 + 08:37
4 Larsen,Carl Erik W. Treungen Il 46:27 + 12:58


MENN 65-69

1 Amundsen,Svein Eidanger IL 36:36 + 00:00
2 Pettersen,Finn Gjerstad il 37:28 + 00:52


MENN 70 +

1 Veslestaul,Trygve IL Dyre vaa 37:49 + 00:00
2 Sveinungsen,Jonn Dristug 43:03 + 05:14
3 Larsen,Cato Treungen Il 53:21 + 15:32



Sjå film frå 2015!

HOVUDSPONSOR:

Samarbeidspartnar:


Sponsorar: