Vis stÝrre kart

StÝttesponsorar:


Resultat Skuggenatten Opp 2015 - totalt

Her er kvinner og menn totalt. Klassevis: Anna sak. (Dette er ikkje NM-lista, fordi ikkje alle i motbakkel√łpet er med i Noregsmeisterskapen. Rein NM-liste kjem etterkvert.).
Kvinner totalt:
1 Weng,Heidi BUL, IL i 28:53 +00:00
2 Dvergsdal,Eli Anne Gular IL 29:56 +01:03
3 Mj√łen Maridal,Hanne Vollan I.K. 30:53 +02:00
4 Weng,Merete BUL, IL i 31:00 +02:07
5 Mustad,Brita Cecilie Langesund tri 31:41 +02:48
6 Weng,May Bente BUL, IL i 31:43 +02:50
7 Lilleskare,Anita Iversen Bergen L√łpeklubb 31:59 +03:06
8 Helgheim,Merete Gloppen friidrettslag 33:36 +04:43
9 Ukkelberg,Ingrid NOTEAM 34:04 +05:11
10 Roe,Mariann Skarphedin IL 34:07 +05:14
11 Sangesland,Ingvild Vindbjart il 34:22 +05:29
12 Uppstad,Elin Valle il 34:28 +05:35
13 Sem,Rebekka Gjerpen IF 34:43 +05:50
14 Fredriksen,Ingerid T√łnsberg Friidrettsklubb 34:50 +05:57
15 Furuborg,Hilde kr.sand kommune 35:22 +06:29
16 Talmo,Katrine Gulset IF Ski / Grenland Ski 35:51 +06:58
17 kullerud,Frida Varteig il 36:10 +07:17
18 Johansen,Ingrid Næss gneist 36:20 +07:27
19 Sirevåg,Sandra Vestly Sandnes IL 36:24 +07:31
20 Flatland,Vera Heddal IL 36:25 +07:32
21 √ėstb√ł Frafjord,Anne GTI Friidrett 37:01 +08:08
22 Herheim,Synne Geilo IL 37:04 +08:11
23 Olimstad,Emilie Dristug IL 37:23 +08:30
24 Bj√łrn,Aurora Ulsaker FIK Orion / Vang Skil√łperforen 37:31 +08:38
25 Findal Skar,Synne Sannidal IL 37:42 +08:49
26 Ausland,Kaja Oddersjaa SSK 37:52 +08:59
27 Teisrud,Malin Kristine IK Våg 37:53 +09:00
28 Holum,Hedda Flemmen IkVåg/Oddersjaa 38:20 +09:27
29 Voll,Birgit Vik il 38:21 +09:28
30 Hermansen,Marianne IL Rein 38:23 +09:30
31 Slethaug,Thea Johanne gneist 38:25 +09:32
Liland,Hanne Varegg fleridrett 38:25 +09:32
33 Flatland,Vilde Heddal IL 38:36 +09:43
34 Dalene,Maria Bjerke NOTEAM 38:52 +09:59
35 Nicolaysen,Stine Runar IL 39:21 +10:28
36 Norheim,Kjersti NOTEAM 39:22 +10:29
37 vadder,Ingerid morgedal i.l. 39:35 +10:42
38 Sangesland,Eirin Vindbjart il 39:37 +10:44
39 H√łines,Liv Margunn Undheim IL 39:41 +10:48
40 Flothyl,Margit Slåtta IL Rein 39:42 +10:49
41 Sines,Tuva Vegårshei IL 39:47 +10:54
42 Nysæter,Malene Gulset If 39:49 +10:56
43 Trondsen,Mari Fjærtoft Asker skiklubb 39:58 +11:05
44 Heldal,Lill Heidi Elvenes Skagerrak Sportsklubb 40:14 +11:21
45 Amundsen,Kristine Oddersjaa SSK 40:29 +11:36
46 Ehlers,Kjersti-Helene √Öfoss og Omegn IL 40:46 +11:53
47 Engenes,Ann-Malen Rygene IL 41:15 +12:22
48 de Lange,Elisabeth Jutul IL 41:21 +12:28
49 Bryhn,Henriette ROS 41:23 +12:30
50 Linnestad,Marianne Smygerne 41:32 +12:39
51 Baas,Vilde D√łlemo idrettslag 41:47 +12:54
52 Solberg,Sissel Haugsjå Treungen il 42:11 +13:18
53 Nysæter,Hanna Skien Orienteringsklubb 42:28 +13:35
54 Espedal,Audhild Hovden Ski Gymans 43:10 +14:17
55 Holte,Nora Vinje IL 43:13 +14:20
56 Bang,Symre Taugb√łl morgedal il 43:16 +14:23
57 Eika,√Öste B√ł Skiskyttarlag 44:36 +15:43
58 Hynne,Julie Marie Runar ski 44:46 +15:53
59 Brateng,Sissel Arendal Triathlon 44:47 +15:54
60 Finholdt,Sigrid Fossum Fotball 45:00 +16:07
61 Nedbaeva,Larisa rygene ski 45:05 +16:12
62 Skårmo mjåsund,Janicke NOTEAM 45:46 +16:53
63 Maurstad,Tina Hortenspikene 46:16 +17:23
64 Goul,Cecilie Winther Team Carl Erik Winther Larsen 46:42 +17:49
65 Tveitdal Nilsen,Heidi Hortenspikene 46:44 +17:51
66 √ėien,Marte Vinje IL 47:36 +18:43
67 Eie,Lisbet Aina NOTEAM 48:15 +19:22
68 Hegland Eriksen,Line Vegårshei IL 48:26 +19:33
69 Ravn√•,beate bj√łrklund Express IL 48:32 +19:39
70 Nysæter,Åse Skien Orienteringsklubb 48:44 +19:51
71 Riisland,Gina Dristug 48:47 +19:54
Prestholt,Lise Seljord IL 48:47 +19:54
73 Hermansen Lunde,Marte Il Skade 48:49 +19:56
74 Ekrheim,Anne Hortenspikene 48:52 +19:59
75 Larsen,Lene Winther Team Carl Erik Winther Larsen 50:00 +21:07
76 Lunden,Gry NOTEAM 50:02 +21:09
77 Trillo,Karina Grimstadjentene 50:03 +21:10
78 De Schuyteneer,Karlien NOTEAM 50:19 +21:26
79 Dreng,Birgitte Team Drengstua 50:23 +21:30
80 Johansen,Karete Grimstadjentene 50:30 +21:37
81 √ėvrevik,Elisabeth NOTEAM 50:48 +21:55
82 Tobiassen,Anne Grimstadjentene 51:49 +22:56
83 Forsberg,Ella Cornelia Hortenspikene 52:45 +23:52
84 Forsberg,Kristin Hortenspikene 52:57 +24:04
85 gjerstad knutsen,cecilie Imås IL 53:10 +24:17
86 Kristiansen,Lise Kr√łmke Team Drengstua 54:24 +25:31
87 Kvamme,Sigrun Kviteseid 55:13 +26:20
88 Winther,Else Team Carl Erik Winther Larsen 56:06 +27:13
89 Jahr,Unni team råflott 58:51 +29:58
90 Haugsmyr,Eli NOTEAM 1:00:38 +31:45
91 Asheim,Kari team råflott 1:01:22 +32:29
92 Jama,Karine Grimstadjentene 1:02:16 +33:23
93 Brekka,Kjersti Rjukan Friidrett og Triathlon 1:03:46 +34:53
94 Hvesser Bettum,Brit Hortenspikene 1:04:22 +35:29
Elvestad,Gro Hortenspikene 1:04:22 +35:29
96 Malde,Tone Grimstadjentene 1:04:46 +35:53
97 Schlytter Solvik,Bente Hortenspikene 1:08:14 +39:21
98 Robstad,Lena Grimstadjentene 1:09:49 +40:56
99 Gyllenhammar,Turid team råflott 1:10:33 +41:40
100 Egge,Iris Grimstadjentene 1:10:42 +41:49
101 Kvalvik,Tone team råflott 1:10:59 +42:06
102 Brenna,Mona team råflott 1:11:56 +43:03
103 Johnsen,Hilde Grimstad B I L 1:18:55 +50:02
104 Birkenes,Evy Karin Steen team råflott 1:24:49 +55:56

Menn totalt:
1 Bugge,Johan Eidsvåg IL 24:11 +00:00
2 Tengsareid,Torstein Egersunds IK 24:50 +00:39
3 Aarvik,Stian √ėvergaard gneist 25:04 +00:53
4 Bereket,Tomas Sk Vidar 26:17 +02:06
5 Karlsen,Espen Roll Gneist IL 26:20 +02:09
6 Instanes,Daniel Varegg fleridrett 26:37 +02:26
7 Snerthammer,Odd Flekkefjord IF 26:41 +02:30
8 Steinsland,Gjermund Vindbjart il 26:46 +02:35
9 Buer,Hallvard Eriksen Team includia 26:47 +02:36
10 Hisdal,Erling Tjalve, IL 26:54 +02:43
11 B√łrsheim,Ronny Bergen L√łpeklubb 27:01 +02:50
12 Bergstå,Robert Gular IL 27:07 +02:56
13 Steig,Geir Luster il 27:30 +03:19
14 Finne,Martin Gular 27:45 +03:34
15 Finshus,Thomas Stegaberg il 27:56 +03:45
16 Monssen,Ketil Bergen L√łpeklubb 27:58 +03:47
17 Bergstå,Stian Svarstad IL 28:03 +03:52
18 Wiberg,√Ösmund Otra il 28:21 +04:10
19 Vartdal,Ludvig Oddersjaa SSK 28:24 +04:13
20 Haaheim,Lars Olaf Varegg fleridrett 28:33 +04:22
21 D√łnnestad,Henrik Gulset IF/Grenland Ski 28:42 +04:31
22 Ekeland,Einar Oddersjaa 28:46 +04:35
23 Berg,Sindre Aarrestad IF √ėrn/Grenland Ski 28:47 +04:36
Korsæth,Amund August Varteig il 28:47 +04:36
25 Steinsland,John Olav Kristiansand L√łpeklubb 28:53 +04:42
26 Aarrestad,Magnus Lian Sandnes IL/Team VeidekkeVest 29:00 +04:49
27 Frikstad,Eirik Ellefsen Oddersjaa SSK 29:01 +04:50
Angermund,Henrik Varegg fleridrett 29:01 +04:50
29 Hylleseth,√ėyvind Gjerpen IF 29:05 +04:54
30 Sletteme√•s,√ėystein Skarphedin IL/HSG 29:16 +05:05
31 √ėdegaarden,Thomas Stathelle & Omegn Idrettslag 29:18 +05:07
32 Uldal,Espen Birkenes il 29:23 +05:12
33 Værland,Andreas Vegårshei IL 29:31 +05:20
34 Claussen,Aleksander de Lange Jutul IL 29:34 +05:23
35 Findal Skar,Hogne Sannidal IL 29:42 +05:31
36 Bjerkrheim,Tore Nesbyen IL 29:43 +05:32
37 Sandvik,Tobias Topp Hjelmeland il 29:44 +05:33
38 Slettemeås,Kjell Terje IL Skarphedim 29:59 +05:48
39 Aanensen,Stein Mandal og Halse idrettslag 30:06 +05:55
40 √Örsvoll Undheim,Vetle Figgjo Ski & skiskyting 30:11 +06:00
Ulevåg,Kåre Tvedestrand 30:11 +06:00
42 S√łrb√łen,H√•var √Öl il 30:14 +06:03
Mundal,Kjell Erling Fjærland IL 30:14 +06:03
44 Kallhovd,Ole Endr√® Kristiansand L√łpeklubb 30:16 +06:05
45 grimstvedt,johans Nissedal IL 30:18 +06:07
Sifvert,Erik Rånäs 4h/Sverige 30:18 +06:07
Brudevoll,Arvid Vik il 30:18 +06:07
48 Andresen,Trygve Varegg fleridrett 30:21 +06:10
49 Spikkeland,Olav Meling IK Våg 30:23 +06:12
50 Mustad,Per Gunnar Langesund tri 30:26 +06:15
51 Groven,Brage Reier Drammen Strong 30:28 +06:17
52 Garpestad,Geirmund Vegårshei IL 30:29 +06:18
53 Eidissen,Halvor IL Dyre Vaa 30:32 +06:21
54 Wiig,Sivert Gjesdal IL 30:45 +06:34
55 Ausland,√Ödne Oddersjaa SSK 30:51 +06:40
Idland,Torjus Figgjo IL 30:51 +06:40
L√łvland,Anders Moi IL 30:51 +06:40
58 Nilsen,Vebj√łrn Weldingh Gulset IF/Team Grenland Ski 31:07 +06:56
59 Vassb√ł,Halvor Vindbjart il 31:10 +06:59
60 Ramse,Sondre Otra il 31:13 +07:02
Svaland,Tor Olav Birkenes il 31:13 +07:02
62 Isaksen,Magne Froland IL 31:15 +07:04
Elieson,Morten Horn Oddersjaa SSK 31:15 +07:04
64 Bongom,Bj√łrn Harald Varegg fleridrett 31:34 +07:23
65 Skinstad,Terje Sturla IF 31:35 +07:24
66 Skar,Sigmund Naprapatlandslaget 31:38 +07:27
67 Hopstock,Christoffer Arendal Triathlon 31:39 +07:28
68 klevstrand,kristoffer Team includia 31:51 +07:40
Felle,John Sverre Felle IL 31:51 +07:40
70 Frisli,John Tj√łme l√łpeklubb 31:57 +07:46
71 Nysæter,Skjalg Gulset If 31:58 +07:47
72 Stokkeland,Tobias Oddersjaa 31:59 +07:48
73 Qvenild-Svennungsen,Markus If√ėrn/Grenland ski 32:00 +07:49
74 Foller√•s,Frode Ekstrem S√ėM 32:04 +07:53
75 Nysæter,Gisle Gulset If 32:05 +07:54
76 Gundersen,Svein Ove MHI 32:08 +07:57
77 Stahlsberg,Sondre Stathelle & Omegn Idrettslag 32:10 +07:59
78 Polsr√łd,Marius Gulset IF Ski 32:13 +08:02
Stiansen,Frode Lillehammer IF 32:13 +08:02
80 Ims Skåland,Markus Sandnes Skiskytter lag 32:15 +08:04
81 S√łrb√łen,Arnstein √Öl il 32:20 +08:09
82 Dimmen,Helge Nykirke IF 32:23 +08:12
83 Sedeniussen,Magnus Nittedal IL 32:25 +08:14
84 Norseng,Haakon IL Ivrig 32:31 +08:20
85 Homdrom,Marcus Imås 32:39 +08:28
Svenningsen,Kevin Fevik og omegn sykkelklubb 32:39 +08:28
87 Sl√łgedal,Kenneth NOTEAM 32:43 +08:32
88 Haakenstad,Kjetil Skarphedin IL 32:57 +08:46
89 Folkedal,Audun √Öl il 33:04 +08:53
90 Flatland,Rune Heddal IL 33:06 +08:55
91 Mollestad,Thomas Linnebo Oddersjaa SSK 33:08 +08:57
92 H√¶geland,Tobias √ėvreb√ł IL 33:12 +09:01
Fyhn,Nikolaj NOTEAM 33:12 +09:01
94 Svendsen,Birk Imås 33:13 +09:02
95 Mykland Lunåshaug,Sigmund NOTEAM 33:14 +09:03
96 Sælen,Kristoffer Imås IL 33:16 +09:05
97 Olsen,Knut Eirik Stavnes Siljan IL/Team Grenland Ski 33:17 +09:06
98 Aanensen,Bj√łrn Mandal & Halse IL 33:18 +09:07
99 Henriksen,Jonas Tvedestrand Turn Og IF 33:23 +09:12
100 Trippestad,Eivind Privat, Halden 33:26 +09:15
101 Claussen,Espen Jutul IL 33:33 +09:22
102 Hauklien,Trond Oddersjaa SSK 33:36 +09:25
103 Sire,Vidar Torpo Idrettslag 33:38 +09:27
104 Lekman,Kai Langesund tri 33:42 +09:31
105 S√łrb√ł,Magnus Gjerstad IL 33:48 +09:37
106 Bergan,Sindre T√łrn IL 33:54 +09:43
107 Fredriksen,Audun NOTEAM 33:56 +09:45
108 Hillestad,Andreas Hillestadheia 33:57 +09:46
109 Flegstad,Jim NOTEAM 33:58 +09:47
110 Fossli,Torjus Nissedal IL 33:59 +09:48
111 Berge,Håkon Snadnes SSL 34:04 +09:53
112 Myhre,Magne Vegårshei IL 34:06 +09:55
113 Lunde,Morten Il Skade 34:08 +09:57
114 Berg,Vidar Skagerrak Sportsklubb 34:09 +09:58
115 Grundt,J√łrgen Treungen il 34:20 +10:09
116 Knutsen,Magnus Imås ski 34:26 +10:15
117 Tryti,Stein Frode Vik il 34:35 +10:24
118 Aasheim,Arne Bygland il 34:37 +10:26
119 Spinnangr- Helgeland,Fredrik Oddersjaa SSK 34:40 +10:29
120 Flaten,Svein Vegårshei 34:43 +10:32
121 Svanajord,Henrik Otra il 34:44 +10:33
122 Skogby,Geir Vegårshei IL 34:50 +10:39
123 Gauslaa,Birger Lillesand 34:53 +10:42
124 Baas,Sindre D√łlemo idrettslag 34:57 +10:46
125 Skol√•s,Vegard H√łydalsmo IL 35:01 +10:50
126 S√łrb√ł,Isak Gjerstad IL 35:06 +10:55
127 Elieson,Mathias Horn Oddersjaa.ssk 35:14 +11:03
Winberg,Pål Langesund tri 35:14 +11:03
129 Von Der Ohe,Christian Castor BIL 35:19 +11:08
130 Bertelsen,Henrik IL HEI / Team Grenland Ski 35:22 +11:11
131 Sletten,Erlend Lindland Oddersjaa 35:23 +11:12
132 breiland,harry Undheim IL 35:24 +11:13
133 S√łrk√•s,Gunnar Kviteseid IL 35:29 +11:18
134 Kvamme,Lars Gunnar Morgedal 35:32 +11:21
135 Mogen,Knut Kristiansen Rjukan IL 35:33 +11:22
136 Melby,Vegar Langesund STK 35:35 +11:24
137 M√ľller,Clemens Oddersjaa 35:36 +11:25
138 Myhra,Håvard Gulset IF/Team Grenland Ski 35:38 +11:27
Birkrem,Kolbj√łrn Flatdal il 35:38 +11:27
140 Gauslaa,Per Kristian Oddersjaa 35:40 +11:29
141 Dombestein,Arne Team includia 35:45 +11:34
142 Grestad,Knut morgedal il 35:46 +11:35
143 de Lange,Thomas Haugen Jutul IL 35:54 +11:43
Steinsland,Kjell Olav Vindbjart il 35:54 +11:43
145 Bertheussen,Svein Jonny IL Rein 35:57 +11:46
146 Heier,J√łrgen Haraldstad Oddersjaa 36:03 +11:52
147 Fredvik,Bj√łrnar Kjesbu Gjerstad IL 36:04 +11:53
148 Andersen,John Arild Varegg fleridrett 36:05 +11:54
149 Danielsen,Petter Mandal og Halse idrettslag 36:14 +12:03
Brekka,Torbj√łrn Rjukan Friidrett og Triathlon 36:14 +12:03
151 Bjerva,Vetle Schie Skade IL 36:15 +12:04
152 Ramsland,Christian Hitec Products 36:41 +12:30
153 B√łrtinghus,Helge NOTEAM 36:44 +12:33
154 Tveit,Stig Tvedestrand og √Ömli vgs 36:47 +12:36
155 Stiansen,Sverre Lillehammer Skiklub 36:53 +12:42
156 Steinsrud,Kjetil Songe Skiklubb 36:58 +12:47
157 Espedalen,Anders Skarphedin 37:02 +12:51
158 √ėvreb√ł Vidvei,Bj√łrn Hitec Products 37:04 +12:53
159 Myran,Rolf Arild NOTEAM 37:10 +12:59
160 Trondsen,Svein Motbakken IL 37:20 +13:09
161 Ekeland,Jon Terje Oddersjaa 37:21 +13:10
162 Modal,Arild Birkenes il 37:26 +13:15
163 Herfoss,Arne Drangedal IL 37:27 +13:16
164 Grundt,Ludvig Horten Roklubb 37:29 +13:18
165 Fjalestad,Inge Olav Bygland il 37:30 +13:19
166 Aarli,Sondre Grenland Ski/Gulset F 37:39 +13:28
167 Braathen,Ole Bj√łrn Vestre Lier 37:44 +13:33
168 Jensen,Ole Gunnar Lund Oddersjaa 37:46 +13:35
169 Solfjeld,Gunnar Bj√łrn Tvedestrand T. & IF 37:48 +13:37
170 Line,Kristian MH Wirth BIL 37:49 +13:38
171 Roe,Espen Smygerne 37:53 +13:42
172 Malme,Thomas Gulset If 37:56 +13:45
173 Hagen,Erling √Öl il 37:58 +13:47
174 Hægeland,Kjell Terje voc 38:01 +13:50
175 Songe-M√łller,Erik NOTEAM 38:03 +13:52
176 Heldal,Per Vetle Skagerrak Sportsklubb 38:09 +13:58
177 Hermansen,Morten IL Rein 38:23 +14:12
178 Nysæter,Simon Skien Orienteringsklubb 38:25 +14:14
179 Tveit,√ėyvind √Öl il 38:26 +14:15
Birkrem,Egil Flatdal il 38:26 +14:15
181 Underdal,Bjarne Nissedal IL 38:35 +14:24
182 Tveit,Ketil Olav √Öl il 38:42 +14:31
183 hetland,Daniel Rygene IL 38:48 +14:37
184 F√łreland,Terje D√łlemo idrettslag 38:49 +14:38
185 Nordby,Simen Skagerrak Sportsklubb 38:53 +14:42
186 Magnussen,Ronni NOTEAM 38:56 +14:45
187 Anderssen,Albert Pusnes BIL 39:00 +14:49
188 Chruicshank,Hans Sandefjord politiidrettslag 39:03 +14:52
189 Flaten,Arild Vegårshei 39:06 +14:55
190 Hansen,Magnus Flattum NOTEAM 39:10 +14:59
191 Larsen,Kasper Winther Team Carl Erik Winther Larsen 39:43 +15:32
Smenes,Vegard Lyemultisportklubb 39:43 +15:32
193 Nergård,Kai SAS 39:45 +15:34
194 Brommeland M√łlbach,√ėystein NOTEAM 39:47 +15:36
195 Stranden,Svein Olav Ål/Team Råskinn 39:49 +15:38
196 Nygard,Knut K√•stad Kristiansand L√łpeklubb 39:53 +15:42
197 √ėstb√ł Frafjord,Erik IL Skjalg 39:54 +15:43
198 Pedersen,Daniel A morgedal il 40:15 +16:04
199 Lossius,Hans Oddersjaa 40:24 +16:13
200 Kvaale Bjerk,Johnny H√łydalsmo Idrotslag 40:31 +16:20
201 Fintland,Ole Ivar Treungen il 40:43 +16:32
202 Olderkj√¶r,Vidar Gj√łvik Friidrettsklubb 41:26 +17:15
203 Gregersen,Vegard Vingrom il skiskyting 41:36 +17:25
Værland,Johannes Vegårshei IL 41:36 +17:25
205 Winterkjær,Håvard Gjerstad IL 41:37 +17:26
206 Hanstveit,Birger Normann Mj√łsdalen IL 41:49 +17:38
207 Lilleskare,Jim NOTEAM 42:03 +17:52
208 Nordstoga,Olav NOTEAM 42:05 +17:54
209 Espedalen,Geir Helge Skarphedin 42:11 +18:00
210 Lind,Christian B√łrs R√ła IL 42:13 +18:02
Cederstolpe,Tomas Team Drengstua 42:13 +18:02
212 Gattner,Lukasz Team Carl Erik Winther Larsen 42:23 +18:12
213 Christoffersen,Terje NOTEAM 42:36 +18:25
214 Hillestad,Gunnar Hillestadheia 42:38 +18:27
215 Thorsdalen,Morten Oddersjaa SSK 42:42 +18:31
216 Jensen,Frode Oddersjaa 42:48 +18:37
217 Baas,Nils Magne Sundtj√łnn D√łlemo idrettslag 42:53 +18:42
218 √ėdeg√•rd,Aksel Rygene IL -SKI 43:02 +18:51
219 Dreng,Tom A. Team Drengstua 43:11 +19:00
220 Augon,Kåsa NOTEAM 43:22 +19:11
221 L√łland,Trygve Birkenes il 43:36 +19:25
222 Brekka,Håvard Rjukan Friidrett og Triathlon 43:59 +19:48
223 Bj√łrn,Gjermund FIK Orion / Vang Skil√łperforen 44:07 +19:56
224 Nys,Danny NOTEAM 44:09 +19:58
225 Jacobsen,Christoffer Kick -Et Komplett Treningsente 44:16 +20:05
226 Johnsen,Claus Adrian Imås I L 44:25 +20:14
227 Thronsen,John Nissedal IL 44:39 +20:28
228 Hynne,Terje NOTEAM 44:46 +20:35
229 Christoffersen,Jan Roger Arendals Turnforening 45:11 +21:00
230 Jensen,Dagfinn AV Bil 45:12 +21:01
231 Hopland,Sondre Fyresdal SSL 45:38 +21:27
232 Tysse,Steinar Mj√łsdalen IL 45:45 +21:34
233 √ėdeg√•rd,Jostein Rygene IL - SKI 46:11 +22:00
234 Julien,Erlend Hitec Products 47:42 +23:31
235 Tveit,Nils NOTEAM 48:03 +23:52
236 Mattingsdal,Steinar Puls, Egersund 48:06 +23:55
237 Meyer,Jan Robert Treungen il 48:07 +23:56
238 H√łgseth Haavind,Herman Oddersjaa 48:14 +24:03
239 Olderkjær,Reidar IL Trio 48:35 +24:24
240 Fredriksen,Håvard NOTEAM 49:07 +24:56
241 Wraa,Lars Erik Vr√•ld√łlen IL 49:08 +24:57
242 Solberg,Vegard NOTEAM 49:14 +25:03
243 Larsen,Carl Erik Winther Team Carl Erik Winther Larsen 50:03 +25:52
244 Tveit,Håvard Treungen il 50:05 +25:54
245 Larsen,Henrik Winther Team Carl Erik Winther Larsen 52:27 +28:16
246 Goul,Mikkel Winther Team Carl Erik Winther Larsen 52:49 +28:38
247 Larsen,Kim Winther Team Carl Erik Winther Larsen 52:55 +28:44
248 Jensen,Ole Leander Team Carl Erik Winther Larsen 53:01 +28:50
249 Nordb√ł,Morten Hitec Products 54:06 +29:55
250 S√łrensen,Stein H. GTI Friidrett 54:44 +30:33
251 Hansen,Ruben Team Drengstua 1:01:13 +37:02
252 Vestheim,Einar Team includia 1:03:43 +39:32
253 Johnsen,Per NOTEAM 1:08:32 +44:21


SjŚ film frŚ 2015!

HOVUDSPONSOR:

Samarbeidspartnar:


Sponsorar: