Vis stÝrre kart

StÝttesponsorar:


Resultat Skuggenatten Opp 2015 - klassevis

S√• mange fantastiske resultat! Vi gratulerer kvar og ein med innsatsen, og satsar p√• str√•lande sol neste √•r - vel m√łtt til Skuggenatten Opp 2016 - omtrent p√• denne tida. Hugs √• bli medlem av Skuggenatten Opp-gruppa p√• Facebook - det er der alle bileta vil bli publisert.
Dette er Skuggenatten Opp (ikkje NM), alle deltakarar
K 12-13
1 Herheim,Synne Geilo IL 37:04 + 00:00
2 vadder,Ingerid morgedal i.l. 39:35 + 02:31
3 Nysæter,Malene Gulset If 39:49 + 02:45
4 Bang,Symre Taugb√łl morgedal il 43:16 + 06:12

K 14-16
1 Uppstad,Elin Valle il 34:28 + 00:00
2 Talmo,Katrine Gulset IF Ski / Grenland Ski 35:51 + 01:23
3 kullerud,Frida Varteig il 36:10 + 01:42
4 Flatland,Vera Heddal IL 36:25 + 01:57
5 Olimstad,Emilie Dristug IL 37:23 + 02:55
6 Bj√łrn,Aurora Ulsaker FIK Orion / Vang Skil√łperforen 37:31 + 03:03
7 Ausland,Kaja Oddersjaa SSK 37:52 + 03:24
8 Holum,Hedda Flemmen IkVåg/Oddersjaa 38:20 + 03:52
9 Nicolaysen,Stine Runar IL 39:21 + 04:53
10 Amundsen,Kristine Oddersjaa SSK 40:29 + 06:01
11 Engenes,Ann-Malen Rygene IL 41:15 + 06:47
12 Baas,Vilde D√łlemo idrettslag 41:47 + 07:19
13 Nysæter,Hanna Skien Orienteringsklubb 42:28 + 08:00
14 Holte,Nora Vinje IL 43:13 + 08:45
15 Eika,√Öste B√ł Skiskyttarlag 44:36 + 10:08
16 Hynne,Julie Marie Runar ski 44:46 + 10:18
17 Finholdt,Sigrid Fossum Fotball 45:00 + 10:32
18 Nedbaeva,Larisa rygene ski 45:05 + 10:37
19 Hermansen Lunde,Marte Il Skade 48:49 + 14:21
20 Brekka,Kjersti Rjukan Friidrett og Triathlon 1:03:46 + 29:18

K 17-22
1 Mj√łen Maridal,Hanne Vollan I.K. 30:53 + 00:00
2 Roe,Mariann Skarphedin IL 34:07 + 03:14
3 Sangesland,Ingvild Vindbjart il 34:22 + 03:29
4 Sem,Rebekka Gjerpen IF 34:43 + 03:50
5 Fredriksen,Ingerid T√łnsberg Friidrettsklubb 34:50 + 03:57
6 Johansen,Ingrid Næss gneist 36:20 + 05:27
7 Sirevåg,Sandra Vestly Sandnes IL 36:24 + 05:31
8 Findal Skar,Synne Sannidal IL 37:42 + 06:49
9 Teisrud,Malin Kristine IK Våg 37:53 + 07:00
10 Hermansen,Marianne IL Rein 38:23 + 07:30
11 Slethaug,Thea Johanne gneist 38:25 + 07:32
12 Flatland,Vilde Heddal IL 38:36 + 07:43
13 Sangesland,Eirin Vindbjart il 39:37 + 08:44
14 Flothyl,Margit Slåtta IL Rein 39:42 + 08:49
15 Sines,Tuva Vegårshei IL 39:47 + 08:54
16 Bryhn,Henriette ROS 41:23 + 10:30
17 Espedal,Audhild Hovden Ski Gymans 43:10 + 12:17
18 √ėien,Marte Vinje IL 47:36 + 16:43
19 Hegland Eriksen,Line Vegårshei IL 48:26 + 17:33
20 Riisland,Gina Dristug 48:47 + 17:54
21 Forsberg,Ella Cornelia Hortenspikene 52:45 + 21:52

K 23-34
1 Weng,Heidi BUL, IL i 28:53 + 00:00
2 Dvergsdal,Eli Anne Gular IL 29:56 + 01:03
3 Weng,Merete BUL, IL i 31:00 + 02:07
4 Ukkelberg,Ingrid NOTEAM 34:04 + 05:11
5 Solberg,Sissel Haugsjå Treungen il 42:11 + 13:18
6 Goul,Cecilie Winther Team Carl Erik Winther Larsen 46:42 + 17:49
7 Ravn√•,beate bj√łrklund Express IL 48:32 + 19:39
8 Johansen,Karete Grimstadjentene 50:30 + 21:37

K 35-39
1 Lilleskare,Anita Iversen Bergen L√łpeklubb 31:59 + 00:00
2 Helgheim,Merete Gloppen friidrettslag 33:36 + 01:37
3 Furuborg,Hilde kr.sand kommune 35:22 + 03:23
4 Dalene,Maria Bjerke NOTEAM 38:52 + 06:53
5 Norheim,Kjersti NOTEAM 39:22 + 07:23
6 Ehlers,Kjersti-Helene √Öfoss og Omegn IL 40:46 + 08:47
7 Maurstad,Tina Hortenspikene 46:16 + 14:17
8 Larsen,Lene Winther Team Carl Erik Winther Larsen 50:00 + 18:01
9 De Schuyteneer,Karlien NOTEAM 50:19 + 18:20
10 Dreng,Birgitte Team Drengstua 50:23 + 18:24
11 Tobiassen,Anne Grimstadjentene 51:49 + 19:50
12 Kristiansen,Lise Kr√łmke Team Drengstua 54:24 + 22:25
13 Schlytter Solvik,Bente Hortenspikene 1:08:14 + 36:15
14 Egge,Iris Grimstadjentene 1:10:42 + 38:43

K 40-44
1 Mustad,Brita Cecilie Langesund tri 31:41 + 00:00
2 Voll,Birgit Vik il 38:21 + 06:40
3 H√łines,Liv Margunn Undheim IL 39:41 + 08:00
4 Heldal,Lill Heidi Elvenes Skagerrak Sportsklubb 40:14 + 08:33
5 Brateng,Sissel Arendal Triathlon 44:47 + 13:06
6 Skårmo mjåsund,Janicke NOTEAM 45:46 + 14:05
7 Eie,Lisbet Aina NOTEAM 48:15 + 16:34
8 Nysæter,Åse Skien Orienteringsklubb 48:44 + 17:03
9 Ekrheim,Anne Hortenspikene 48:52 + 17:11
10 Lunden,Gry NOTEAM 50:02 + 18:21
11 Trillo,Karina Grimstadjentene 50:03 + 18:22
12 gjerstad knutsen,cecilie Imås IL 53:10 + 21:29
13 Kvamme,Sigrun Kviteseid 55:13 + 23:32
14 Jama,Karine Grimstadjentene 1:02:16 + 30:35
15 Elvestad,Gro Hortenspikene 1:04:22 + 32:41
15 Hvesser Bettum,Brit Hortenspikene 1:04:22 + 32:41
17 Malde,Tone Grimstadjentene 1:04:46 + 33:05
18 Robstad,Lena Grimstadjentene 1:09:49 + 38:08

K 45-49
1 √ėstb√ł Frafjord,Anne GTI Friidrett 37:01 + 00:00
2 Liland,Hanne Varegg fleridrett 38:25 + 01:24
3 de Lange,Elisabeth Jutul IL 41:21 + 04:20
4 Linnestad,Marianne Smygerne 41:32 + 04:31
5 Tveitdal Nilsen,Heidi Hortenspikene 46:44 + 09:43
6 Prestholt,Lise Seljord IL 48:47 + 11:46
7 Forsberg,Kristin Hortenspikene 52:57 + 15:56
8 Asheim,Kari team råflott 1:01:22 + 24:21
9 Brenna,Mona team råflott 1:11:56 + 34:55

K 50-54
1 Weng,May Bente BUL, IL i 31:43 + 00:00
2 Trondsen,Mari Fjærtoft Asker skiklubb 39:58 + 08:15
3 √ėvrevik,Elisabeth NOTEAM 50:48 + 19:05

K 55-59
1 Winther,Else Team Carl Erik Winther Larsen 56:06 + 00:00
2 Jahr,Unni team råflott 58:51 + 02:45
3 Gyllenhammar,Turid team råflott 1:10:33 + 14:27
4 Kvalvik,Tone team råflott 1:10:59 + 14:53
5 Johnsen,Hilde Grimstad B I L 1:18:55 + 22:49

K 60-64
1 Haugsmyr,Eli NOTEAM 1:00:38

K 65-69
1 Birkenes,Evy Karin Steen team råflott 1:24:49

Menn:

M 12-13
1 Mollestad,Thomas Linnebo Oddersjaa SSK 33:08 + 00:00
2 S√łrb√ł,Magnus Gjerstad IL 33:48 + 00:40
3 Svanajord,Henrik Otra il 34:44 + 01:36
4 Kvamme,Lars Gunnar Morgedal 35:32 + 02:24
5 Stiansen,Sverre Lillehammer Skiklub 36:53 + 03:45
6 Espedalen,Anders Skarphedin 37:02 + 03:54
7 Aarli,Sondre Grenland Ski/Gulset F 37:39 + 04:31
8 Hermansen,Morten IL Rein 38:23 + 05:15
9 √ėstb√ł Frafjord,Erik IL Skjalg 39:54 + 06:46
10 Pedersen,Daniel A morgedal il 40:15 + 07:07
11 Lossius,Hans Oddersjaa 40:24 + 07:16
12 Gregersen,Vegard Vingrom il skiskyting 41:36 + 08:28
12 Værland,Johannes Vegårshei IL 41:36 + 08:28
14 Winterkjær,Håvard Gjerstad IL 41:37 + 08:29
15 √ėdeg√•rd,Aksel Rygene IL -SKI 43:02 + 09:54
16 Brekka,Håvard Rjukan Friidrett og Triathlon 43:59 + 10:51

M 14-16
1 Wiberg,√Ösmund Otra il 28:21 + 00:00
2 Vartdal,Ludvig Oddersjaa SSK 28:24 + 00:03
3 Ekeland,Einar Oddersjaa 28:46 + 00:25
4 Berg,Sindre Aarrestad IF √ėrn/Grenland Ski 28:47 + 00:26
4 Korsæth,Amund August Varteig il 28:47 + 00:26
6 Værland,Andreas Vegårshei IL 29:31 + 01:10
7 Nilsen,Vebj√łrn Weldingh Gulset IF/Team Grenland Ski 31:07 + 02:46
8 Svaland,Tor Olav Birkenes il 31:13 + 02:52
9 Nysæter,Skjalg Gulset If 31:58 + 03:37
10 Stokkeland,Tobias Oddersjaa 31:59 + 03:38
11 Qvenild-Svennungsen,Markus If√ėrn/Grenland ski 32:00 + 03:39
12 Polsr√łd,Marius Gulset IF Ski 32:13 + 03:52
13 Sedeniussen,Magnus Nittedal IL 32:25 + 04:04
14 Homdrom,Marcus Imås 32:39 + 04:18
15 H√¶geland,Tobias √ėvreb√ł IL 33:12 + 04:51
16 Sælen,Kristoffer Imås IL 33:16 + 04:55
17 Hauklien,Trond Oddersjaa SSK 33:36 + 05:15
18 Spinnangr- Helgeland,Fredrik Oddersjaa SSK 34:40 + 06:19
19 Skol√•s,Vegard H√łydalsmo IL 35:01 + 06:40
20 Bertelsen,Henrik IL HEI / Team Grenland Ski 35:22 + 07:01
21 Sletten,Erlend Lindland Oddersjaa 35:23 + 07:02
22 S√łrk√•s,Gunnar Kviteseid IL 35:29 + 07:08
23 Myhra,Håvard Gulset IF/Team Grenland Ski 35:38 + 07:17
24 Gauslaa,Per Kristian Oddersjaa 35:40 + 07:19
25 de Lange,Thomas Haugen Jutul IL 35:54 + 07:33
26 Fredvik,Bj√łrnar Kjesbu Gjerstad IL 36:04 + 07:43
27 Modal,Arild Birkenes il 37:26 + 09:05
28 Grundt,Ludvig Horten Roklubb 37:29 + 09:08
29 Jensen,Ole Gunnar Lund Oddersjaa 37:46 + 09:25
30 Tveit,√ėyvind √Öl il 38:26 + 10:05
31 hetland,Daniel Rygene IL 38:48 + 10:27
32 Johnsen,Claus Adrian Imås I L 44:25 + 16:04
33 Hopland,Sondre Fyresdal SSL 45:38 + 17:17
34 Solberg,Vegard NOTEAM 49:14 + 20:53

M 17-22
1 Aarvik,Stian √ėvergaard gneist 25:04 + 00:00
2 Instanes,Daniel Varegg fleridrett 26:37 + 01:33
3 Steig,Geir Luster il 27:30 + 02:26
4 Finne,Martin Gular 27:45 + 02:41
5 D√łnnestad,Henrik Gulset IF/Grenland Ski 28:42 + 03:38
6 Steinsland,John Olav Kristiansand L√łpeklubb 28:53 + 03:49
7 Aarrestad,Magnus Lian Sandnes IL/Team VeidekkeVest 29:00 + 03:56
8 Frikstad,Eirik Ellefsen Oddersjaa SSK 29:01 + 03:57
9 √ėdegaarden,Thomas Stathelle & Omegn Idrettslag 29:18 + 04:14
10 Uldal,Espen Birkenes il 29:23 + 04:19
11 Claussen,Aleksander de Lange Jutul IL 29:34 + 04:30
12 Findal Skar,Hogne Sannidal IL 29:42 + 04:38
13 Sandvik,Tobias Topp Hjelmeland il 29:44 + 04:40
14 √Örsvoll Undheim,Vetle Figgjo Ski & skiskyting 30:11 + 05:07
15 S√łrb√łen,H√•var √Öl il 30:14 + 05:10
16 grimstvedt,johans Nissedal IL 30:18 + 05:14
17 Spikkeland,Olav Meling IK Våg 30:23 + 05:19
18 Groven,Brage Reier Drammen Strong 30:28 + 05:24
19 Eidissen,Halvor IL Dyre Vaa 30:32 + 05:28
20 Wiig,Sivert Gjesdal IL 30:45 + 05:41
21 Ausland,√Ödne Oddersjaa SSK 30:51 + 05:47
21 Idland,Torjus Figgjo IL 30:51 + 05:47
21 L√łvland,Anders Moi IL 30:51 + 05:47
24 Ramse,Sondre Otra il 31:13 + 06:09
25 Ims Skåland,Markus Sandnes Skiskytter lag 32:15 + 07:11
26 Norseng,Haakon IL Ivrig 32:31 + 07:27
27 Svendsen,Birk Imås 33:13 + 08:09
28 Mykland Lunåshaug,Sigmund NOTEAM 33:14 + 08:10
29 Olsen,Knut Eirik Stavnes Siljan IL/Team Grenland Ski 33:17 + 08:13
30 Bergan,Sindre T√łrn IL 33:54 + 08:50
31 Hillestad,Andreas Hillestadheia 33:57 + 08:53
32 Fossli,Torjus Nissedal IL 33:59 + 08:55
33 Berge,Håkon Snadnes SSL 34:04 + 09:00
34 Knutsen,Magnus Imås ski 34:26 + 09:22
35 Baas,Sindre D√łlemo idrettslag 34:57 + 09:53
36 Elieson,Mathias Horn Oddersjaa.ssk 35:14 + 10:10
37 Mogen,Knut Kristiansen Rjukan IL 35:33 + 10:29
38 M√ľller,Clemens Oddersjaa 35:36 + 10:32
39 Heier,J√łrgen Haraldstad Oddersjaa 36:03 + 10:59
40 Bjerva,Vetle Schie Skade IL 36:15 + 11:11
41 Nysæter,Simon Skien Orienteringsklubb 38:25 + 13:21
42 F√łreland,Terje D√łlemo idrettslag 38:49 + 13:45
43 Hansen,Magnus Flattum NOTEAM 39:10 + 14:06
44 Thorsdalen,Morten Oddersjaa SSK 42:42 + 17:38
45 Baas,Nils Magne Sundtj√łnn D√łlemo idrettslag 42:53 + 17:49
46 H√łgseth Haavind,Herman Oddersjaa 48:14 + 23:10

M 23-34
1 Bugge,Johan Eidsvåg IL 24:11 + 00:00
2 Tengsareid,Torstein Egersunds IK 24:50 + 00:39
3 Bereket,Tomas Sk Vidar 26:17 + 02:06
4 Karlsen,Espen Roll Gneist IL 26:20 + 02:09
5 Steinsland,Gjermund Vindbjart il 26:46 + 02:35
6 Buer,Hallvard Eriksen Team includia 26:47 + 02:36
7 Hisdal,Erling Tjalve, IL 26:54 + 02:43
8 B√łrsheim,Ronny Bergen L√łpeklubb 27:01 + 02:50
9 Bergstå,Robert Gular IL 27:07 + 02:56
10 Finshus,Thomas Stegaberg il 27:56 + 03:45
11 Monssen,Ketil Bergen L√łpeklubb 27:58 + 03:47
12 Bergstå,Stian Svarstad IL 28:03 + 03:52
13 Sletteme√•s,√ėystein Skarphedin IL/HSG 29:16 + 05:05
14 Kallhovd,Ole Endr√® Kristiansand L√łpeklubb 30:16 + 06:05
15 Sifvert,Erik Rånäs 4h/Sverige 30:18 + 06:07
16 Garpestad,Geirmund Vegårshei IL 30:29 + 06:18
17 Elieson,Morten Horn Oddersjaa SSK 31:15 + 07:04
18 Hopstock,Christoffer Arendal Triathlon 31:39 + 07:28
19 Felle,John Sverre Felle IL 31:51 + 07:40
20 Frisli,John Tj√łme l√łpeklubb 31:57 + 07:46
21 Sl√łgedal,Kenneth NOTEAM 32:43 + 08:32
22 Fyhn,Nikolaj NOTEAM 33:12 + 09:01
23 Henriksen,Jonas Tvedestrand Turn Og IF 33:23 + 09:12
24 Trippestad,Eivind Privat, Halden 33:26 + 09:15
25 Fredriksen,Audun NOTEAM 33:56 + 09:45
26 Flegstad,Jim NOTEAM 33:58 + 09:47
27 Bertheussen,Svein Jonny IL Rein 35:57 + 11:46
28 B√łrtinghus,Helge NOTEAM 36:44 + 12:33
29 Tveit,Stig Tvedestrand og √Ömli vgs 36:47 + 12:36
30 √ėvreb√ł Vidvei,Bj√łrn Hitec Products 37:04 + 12:53
31 Line,Kristian MH Wirth BIL 37:49 + 13:38
32 Malme,Thomas Gulset If 37:56 + 13:45
33 Songe-M√łller,Erik NOTEAM 38:03 + 13:52
34 Nordby,Simen Skagerrak Sportsklubb 38:53 + 14:42
35 Magnussen,Ronni NOTEAM 38:56 + 14:45
36 Chruicshank,Hans Sandefjord politiidrettslag 39:03 + 14:52
37 Larsen,Kasper Winther Team Carl Erik Winther Larsen 39:43 + 15:32
37 Smenes,Vegard Lyemultisportklubb 39:43 + 15:32
39 Brommeland M√łlbach,√ėystein NOTEAM 39:47 + 15:36
40 Kvaale Bjerk,Johnny H√łydalsmo Idrotslag 40:31 + 16:20
41 Nordstoga,Olav NOTEAM 42:05 + 17:54
42 Gattner,Lukasz Team Carl Erik Winther Larsen 42:23 + 18:12
43 Jacobsen,Christoffer Kick -Et Komplett Treningsente 44:16 + 20:05
44 Julien,Erlend Hitec Products 47:42 + 23:31
45 Tveit,Nils NOTEAM 48:03 + 23:52
46 Goul,Mikkel Winther Team Carl Erik Winther Larsen 52:49 + 28:38

M 35-39
1 Angermund,Henrik Varegg fleridrett 29:01 + 00:00
2 Slettemeås,Kjell Terje IL Skarphedim 29:59 + 00:58
3 Andresen,Trygve Varegg fleridrett 30:21 + 01:20
4 klevstrand,kristoffer Team includia 31:51 + 02:50
5 Foller√•s,Frode Ekstrem S√ėM 32:04 + 03:03
6 Stahlsberg,Sondre Stathelle & Omegn Idrettslag 32:10 + 03:09
7 Svenningsen,Kevin Fevik og omegn sykkelklubb 32:39 + 03:38
8 Haakenstad,Kjetil Skarphedin IL 32:57 + 03:56
9 Dombestein,Arne Team includia 35:45 + 06:44
10 Underdal,Bjarne Nissedal IL 38:35 + 09:34
11 Nordb√ł,Morten Hitec Products 54:06 + 25:05
12 Hansen,Ruben Team Drengstua 1:01:13 + 32:12
13 Vestheim,Einar Team includia 1:03:43 + 34:42

M 40-44
1 Snerthammer,Odd Flekkefjord IF 26:41 + 00:00
2 Haaheim,Lars Olaf Varegg fleridrett 28:33 + 01:52
3 Mustad,Per Gunnar Langesund tri 30:26 + 03:45
4 Nysæter,Gisle Gulset If 32:05 + 05:24
5 Gundersen,Svein Ove MHI 32:08 + 05:27
6 Folkedal,Audun √Öl il 33:04 + 06:23
7 Lunde,Morten Il Skade 34:08 + 07:27
8 Grundt,J√łrgen Treungen il 34:20 + 07:39
9 Aasheim,Arne Bygland il 34:37 + 07:56
10 S√łrb√ł,Isak Gjerstad IL 35:06 + 08:25
11 Winberg,Pål Langesund tri 35:14 + 08:33
12 Melby,Vegar Langesund STK 35:35 + 08:54
13 Grestad,Knut morgedal il 35:46 + 09:05
14 Brekka,Torbj√łrn Rjukan Friidrett og Triathlon 36:14 + 09:33
15 Ramsland,Christian Hitec Products 36:41 + 10:00
16 Steinsrud,Kjetil Songe Skiklubb 36:58 + 10:17
17 Flaten,Arild Vegårshei 39:06 + 12:25
18 Lilleskare,Jim NOTEAM 42:03 + 15:22
19 Cederstolpe,Tomas Team Drengstua 42:13 + 15:32
20 Christoffersen,Terje NOTEAM 42:36 + 15:55
21 Jensen,Frode Oddersjaa 42:48 + 16:07
22 Dreng,Tom A. Team Drengstua 43:11 + 16:30
23 Hynne,Terje NOTEAM 44:46 + 18:05
24 Christoffersen,Jan Roger Arendals Turnforening 45:11 + 18:30
25 Meyer,Jan Robert Treungen il 48:07 + 21:26
26 Wraa,Lars Erik Vr√•ld√łlen IL 49:08 + 22:27
27 Tveit,Håvard Treungen il 50:05 + 23:24

M 45-49
1 Ulevåg,Kåre Tvedestrand 30:11 + 00:00
2 Bongom,Bj√łrn Harald Varegg fleridrett 31:34 + 01:23
3 Stiansen,Frode Lillehammer IF 32:13 + 02:02
4 S√łrb√łen,Arnstein √Öl il 32:20 + 02:09
5 Flatland,Rune Heddal IL 33:06 + 02:55
6 Claussen,Espen Jutul IL 33:33 + 03:22
7 Sire,Vidar Torpo Idrettslag 33:38 + 03:27
8 Lekman,Kai Langesund tri 33:42 + 03:31
9 Berg,Vidar Skagerrak Sportsklubb 34:09 + 03:58
10 Tryti,Stein Frode Vik il 34:35 + 04:24
11 Flaten,Svein Vegårshei 34:43 + 04:32
12 Skogby,Geir Vegårshei IL 34:50 + 04:39
13 Von Der Ohe,Christian Castor BIL 35:19 + 05:08
14 Ekeland,Jon Terje Oddersjaa 37:21 + 07:10
15 Fjalestad,Inge Olav Bygland il 37:30 + 07:19
16 Roe,Espen Smygerne 37:53 + 07:42
17 Hagen,Erling √Öl il 37:58 + 07:47
18 Hægeland,Kjell Terje voc 38:01 + 07:50
19 Heldal,Per Vetle Skagerrak Sportsklubb 38:09 + 07:58
20 Tveit,Ketil Olav √Öl il 38:42 + 08:31
21 Anderssen,Albert Pusnes BIL 39:00 + 08:49
22 Nygard,Knut K√•stad Kristiansand L√łpeklubb 39:53 + 09:42
23 Fintland,Ole Ivar Treungen il 40:43 + 10:32
24 Espedalen,Geir Helge Skarphedin 42:11 + 12:00
25 Augon,Kåsa NOTEAM 43:22 + 13:11
26 Bj√łrn,Gjermund FIK Orion / Vang Skil√łperforen 44:07 + 13:56
27 Thronsen,John Nissedal IL 44:39 + 14:28
28 Jensen,Dagfinn AV Bil 45:12 + 15:01
29 √ėdeg√•rd,Jostein Rygene IL - SKI 46:11 + 16:00

M 50-54
1 Hylleseth,√ėyvind Gjerpen IF 29:05 + 00:00
2 Bjerkrheim,Tore Nesbyen IL 29:43 + 00:38
3 Aanensen,Stein Mandal og Halse idrettslag 30:06 + 01:01
4 Mundal,Kjell Erling Fjærland IL 30:14 + 01:09
5 Brudevoll,Arvid Vik il 30:18 + 01:13
6 Skinstad,Terje Sturla IF 31:35 + 02:30
7 Skar,Sigmund Naprapatlandslaget 31:38 + 02:33
8 Dimmen,Helge Nykirke IF 32:23 + 03:18
9 Myhre,Magne Vegårshei IL 34:06 + 05:01
10 Gauslaa,Birger Lillesand 34:53 + 05:48
11 Myran,Rolf Arild NOTEAM 37:10 + 08:05
12 Trondsen,Svein Motbakken IL 37:20 + 08:15
13 Herfoss,Arne Drangedal IL 37:27 + 08:22
14 Nergård,Kai SAS 39:45 + 10:40
15 Stranden,Svein Olav Ål/Team Råskinn 39:49 + 10:44
16 Nys,Danny NOTEAM 44:09 + 15:04
17 Larsen,Kim Winther Team Carl Erik Winther Larsen 52:55 + 23:50

M 55-59
1 Vassb√ł,Halvor Vindbjart il 31:10 + 00:00
2 Isaksen,Magne Froland IL 31:15 + 00:05
3 Birkrem,Kolbj√łrn Flatdal il 35:38 + 04:28
4 Steinsland,Kjell Olav Vindbjart il 35:54 + 04:44
5 Danielsen,Petter Mandal og Halse idrettslag 36:14 + 05:04
6 Birkrem,Egil Flatdal il 38:26 + 07:16
7 Hillestad,Gunnar Hillestadheia 42:38 + 11:28
8 Fredriksen,Håvard NOTEAM 49:07 + 17:57
9 Larsen,Henrik Winther Team Carl Erik Winther Larsen 52:27 + 21:17
10 Jensen,Ole Leander Team Carl Erik Winther Larsen 53:01 + 21:51
11 Johnsen,Per NOTEAM 1:08:32 + 37:22

M 60-64
1 Aanensen,Bj√łrn Mandal & Halse IL 33:18 + 00:00
2 Braathen,Ole Bj√łrn Vestre Lier 37:44 + 04:26
3 Mattingsdal,Steinar Puls, Egersund 48:06 + 14:48
4 Olderkjær,Reidar IL Trio 48:35 + 15:17
5 Larsen,Carl Erik Winther Team Carl Erik Winther Larsen 50:03 + 16:45

M 65-69
1 breiland,harry Undheim IL 35:24 + 00:00
2 Andersen,John Arild Varegg fleridrett 36:05 + 00:41
3 Solfjeld,Gunnar Bj√łrn Tvedestrand T. & IF 37:48 + 02:24
4 Olderkj√¶r,Vidar Gj√łvik Friidrettsklubb 41:26 + 06:02
5 L√łland,Trygve Birkenes il 43:36 + 08:12

M 70-74
1 Hanstveit,Birger Normann Mj√łsdalen IL 41:49 + 00:00
2 Tysse,Steinar Mj√łsdalen IL 45:45 + 03:56
3 S√łrensen,Stein H. GTI Friidrett 54:44 + 12:55

M 75 +
1 Lind,Christian B√łrs R√ła IL 42:13


SjŚ film frŚ 2015!

HOVUDSPONSOR:

Samarbeidspartnar:


Sponsorar: